دفاع شخصی
آخرین وضعیت بانوی المپیكی كاراته؛

عباسعلی امروز تست كرونا می دهد

عباسعلی امروز تست كرونا می دهد

دفاع شخصی: بانوی المپیكی كاراته ایران روز چهارشنبه هفته جاری در كلینیك شهر هانوفر تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، حمیده عباسعلی که چهارشنبه گذشته راهی کشور آلمان شده بود، بعد از ورود به شهر هانوفر توسط دکتر امینی مورد معاینه قرار گرفت و این پزشک ایرانی از روند درمان و بهبود پای لطمه دیده ابراز رضایت کرد.
بر اساس برنامه تنظیم شده مقرر است عباسعلی چهارشنبه هفته جاری (۲۱ آبان ماه) ساعت ۶ بامداد به وقت محلی بستری و ساعت ۷: ۳۰ دقیقه تحت عمل جراحی قرار بگیرد. به همین دلیل عباسعلی امروز آزمایش کرونا خواهد داد.
دکتر امینی در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: طبق برنامه ای که از قبل طراحی شده بود، وی باید روز چهارشنبه تحت عمل جراحی قرار گیرد. چون طبق قانون نباید بیشتر از دو روز از تست های کرونا گذشته باشد، امروز این کار صورت خواهد گرفت و بعد از آن مقدمات بستری را انجام می دهیم.
وی اضافه کرد: بعد از ورود عباسعلی به هانوفر معاینه ای از ناحیه لطمه دیده داشتیم که واقعاً وضعیت بسیار خوبی داشت. این بانوی المپیکی روز چهارشنبه بعد از جراحی در بیمارستان استراحت خواهد داشت و پنجشنبه مرخص می شود و سایر کارها بلافاصله زیر نظر من و دکتر آبرون شروع می شود.
دکتر امینی در آخر اظهار داشت: نکته مهم و بسیار حائز اهمیت در مورد خانم عباسعلی روحیه و انگیزه بالای او برای موفقیت در بازی های المپیک بود. ما هم به نوبه خود هر آنچه لازم باشد در این خصوص انجام می دهیم و امیدواریم او به خواسته و هدف خود که همان مدال المپیک است، نائل شود.


منبع:

1399/08/21
14:17:08
5.0 / 5
957
تگها: المپیك , تیم
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد