دفاع شخصی

زمان برگزاری رقابتهای تكواندو انتخابی المپیك مشخص شد

زمان برگزاری رقابتهای تكواندو انتخابی المپیك مشخص شد

در جلسه آنلاین رئیس فدراسیون جهانی تكواندو با اتحادیه های قاره ای تاكید شد مسابقات كسب سهمیه بازی های المپیك قاره های آسیا و اروپا پیش از ماه می 2021 برگزار شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه دکتر «چو» رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با اتحادیه های قاره ای دوشنبه - ۱۹ آبان ماه به صورت مجازی انجام شد و برخی به روزرسانی های این فدراسیون ارائه و درباب موضوعاتی همچون رقابت های کسب سهمیه المپیک توکیو به بحث و تبادل نظر پرداختند.
رئیس فدراسیون جهانی تکواندو اظهار داشت: بسیار مهمست که فدراسیون جهانی در تماس منظم با اتحادیه های تکواندو قاره ای باشد و این جلسات می تواند به پیشرفت ورزش تکواندو کند. این جلسه در بحث آخرین به روزرسانی ها و اجرای برنامه های آینده مهم می باشد. ما همیشه از همکاری اتحادیه های قاره ای استقبال می نماییم تا بتوانیم بیشترین پشتیبانی از خانواده جهانی تکواندو را داشته باشیم.
وی اضافه کرد: قاره های آفریقا، آمریکا و اقیانوسیه مسابقات کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو را برگزار کردند اما قاره های آسیا و اروپا هنوز نتوانستند رقابت های انتخابی قاره خودرا برگزار کنند؛ هدف ما این است تا این دو رویداد نیز قبل از ماه می ۲۰۲۱ صورت گیرد که زمان آنها نیز با کمیته بین المللی المپیک هماهنگ می گردد.
دکتر چو همکاری هرچه نزدیک تر اتحادیه های قاره ای را عامل مؤثر در موفقیت ها دانست؛ وی همین طور بر اهمیت نظارت و حسابرسی بمنظور توزیع کمک های مالی برای اجرای طرح های توسعه تاکید کرد و به سخنرانی در مورد چگونگی بهبود این امر پرداخت.
رئیس فدراسیون جهانی تکواندو در مورد کارهای انجام شده همچون آخرین جلسه مجمع عمومی فدراسیون جهانی، انتقال مرکز جهانی تکواندو به شهر گویانگ و آمادگی برای برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه به صورت آنلاین، توضیحاتی را ارائه نمود.

1399/08/23
18:39:15
5.0 / 5
1052
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد