دفاع شخصی
سرپرست تیم كاراته پاس:

سلامتی كاراته كاها با اهمیت تر از قهرمانی است

سلامتی كاراته كاها با اهمیت تر از قهرمانی است

به گزارش دفاع شخصی سرپرست تیم كاراته پاس ناجا اظهار داشت: باتوجه به شرایط فعلی، برگزاری مسابقات پایانی سوپرلیگ را صلاح نمی دانیم چونكه صحت و سلامت جامعه كاراته بر قهرمانی اولویت دارد.عقیل بردیده با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: باتوجه به همه گیری بیماری کرونا در تمام جهان و لغو تمامی مسابقات مهم، اصلاً جایز نیست ما بخواهیم با برگزاری مسابقات کاراته جان و سلامت بازیکنان خودرا به خطر بیاندازیم. ولی اگر مجوز صادر شود و سازمان لیگ بتواند با رعایت پروتکل های بهداشتی مسابقات را ادامه بدهد تیم ما مشتاقانه آماده به رخ کشیدن توانایی های خود می باشد.
وی اضافه کرد: اولین اصل در تیم پاس ناجا قانونمداری و احترام به قوانین می باشد. به همین دلیل هیئت رئیسه سازمان لیگ هرگونه تصمیمی درباب برگزاری و خاتمه مسابقات لیگ و سوپر لیگ بگیرند ما تابع قوانین هستیم.
سرپرست تیم کاراته پاس ناجا درباب عملکرد این تیم در رقابتهای فصل ۹۸ اظهار داشت: کاراته کاهای ما عملکرد خوبی داشته و در تمامی هفته ها بازی بسیار عالی و جذابی را از خود به معرض نمایش گذاشته اند. آنها توانایی تیمی و فردی خودرا مانند هر سال به رخ سایر تیم ها کشیده و بدون هیچ باختی باتوجه به قرعه سخت و حضور تیم های صاحب نامی همچون رعد پدافند و ویزا کامفورت و هیأت کاراته البرز در گروه خود نسبت به گروه دو توانسته در صدر چهار تیم برتر قرار بگیرد.
بردیده افزود: باشگاه پاس تنها باشگاهی است که سابقه تجربه تمام سکوهای قهرمانی را در لیگ های مختلف کاراته کشور تجربه نموده است. ما به ورزش کاراته با نگاه کاربردی و قهرمان سازی و معرفی استعدادهای شایسته کاراته وارد شده و همیشه با پشتیبانی از جوانان آینده دار و جویای نام و شکست مدعیان، شگفتی ساز بوده ایم.
وی اضافه کرد: تیم پاس در سال قبل هم توانست با اقتدار در فینال سوپرلیگ تیم دانشگاه آزاد که هرساله مدعی سکوی قهرمانی بود و همیشه بازیکنان ملی پوش و به نامی را در تیم خود دارند شکست دهد که این خود شگفتی بزرگی در کاراته کشور بود.
سرپرست تیم کاراته پاس با اعلان اینکه انتظار یک تصمیم عادلانه و منطقی از طرف سازمان لیگ را داریم گفت: ضمن تشکر از تلاش و زحمات مسئولین سازمان لیگ و کمیته داوران، پیشنهاد ما این است که تیم های اول گروه یک و دو را بعنوان قهرمان مشترک و تیم های دوم را به عنوان نایب قهرمان معرفی کنند.
بردیده در آخر اظهار داشت: از مسئولین فدراسیون قدر دانی می کنم که تمامی تلاش خودرا در برگزاری سوپر لیگ به نحوی شایسته به کار بستند و بالحق سوپرلیگ سال ۹۸ از نظم، هیجان و جذابیت های جدیدی برخوردار بود و هم چنین از زحمات کلیه اعضای کادر درمان و سلامت کشور نهایت تشکر را دارم.


منبع:

1399/03/26
23:35:58
5.0 / 5
2079
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد