دفاع شخصی
رئیس فدراسیون جودو كشور:

منطقه آزاد اروند میزبان جودوكاران برتر ایران می شود

منطقه آزاد اروند میزبان جودوكاران برتر ایران می شود

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون جودو كشور از برگزاری مسابقات قهرمانی كشور به میزبانی منطقه آزاد اروند اطلاع داد.آرش میر اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: سازمان منطقه آزاد اروند درخواستی برای میزبانی مسابقات قهرمانی کشور و اردوی تیم ملی ایران داده است که بعد از ریشه کن شدن بیماری کرونا آنرا انجام خواهیم داد.
وی اضافه کرد: در اولین فرصتی که ستاد ملی کرونا مجوز برگزاری مسابقات قهرمانی کشور را بدهد، یکی از میزبان ها منطقه آزاد اروند خواهد بود.
رئیس فدراسیون جودو کشور با اشاره به اینکه هدف ما در فدراسیون پیشرفت این رشته با همکاری سایر ارگان ها در تمام نقاط کشور است، افزود: بدین منظور تفاهم نامه ای میان فدراسیون جودوی و سازمان منطقه آزاد اروند برای برگزاری مسابقات و اردوهای تیم ملی به امضا می رسد.
رئیس فدراسیون جودو کشور در ادامه به تعلیق فدراسیون جودو توسط فدراسیون اشاره نمود و اضافه کرد: در صورتیکه این فدراسیون از تعلیق فدراسیون جهانی بیرون برود، مسابقات بین المللی در رده های سنی مختلف به میزبانی سازمان منطقه آزاد اروند برگزار می شود.
وی بیان نمود: منطقه آزاد اروند به لحاظ زیرساخت های ورزشی ظرفیت های مناسبی دارد که می توان از این ظرفیت ها شرایط میزبانی مسابقات بین المللی را در این منطقه فراهم نمود.
رئیس فدراسیون جودوی ایران با اشاره به اینکه مردم آبادان و خرمشهر برای کشور از جان و مال خود گذشتند و با ایثار از خاک کشور دفاع کردند، در انتها اظهار داشت: هرگونه همکاری که منطقه آزاد اروند نیاز داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.


منبع:

1399/08/25
12:23:51
5.0 / 5
1186
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد