دفاع شخصی
عصر سه شنبه انجام شد؛

تمرین با نشاط ملی پوشان كاراته در حضور رئیس فدراسیون

تمرین با نشاط ملی پوشان كاراته در حضور رئیس فدراسیون

ملی پوشان ایران تمرینات روز سه شنبه خودرا در فضایی با نشاط و در حضور رئیس فدراسیون برگزار كردند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سیدحسن طباطبایی عصر امروز سه شنبه با حضور در جمع ملی پوشان کاراته ضمن ابراز امیدواری به موفقیت تیم ملی در مسابقات پیش رو اظهار داشت: رقابتهای گزینشی المپیک در مراکش و فرانسه با رعایت پروتکل های سخت بهداشتی برگزار می گردد و تیم ملی ایران بعنوان یکی از برترین تیم های جهان در این مسابقات حاضر خواهد بود. وی افزود: فدراسیون به صورت کامل از کادر فنی و تیم ملی حمایت خواهدنمود و امیدوارم که کادر فنی پرچمدار ورزش کشور در توکیو باشد.
بعد از صحبت های رئیس فدراسیون که در لابی هتل المپیک انجام شد، ملی پوشان راهی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شدند. تمرینات فنی با میدانداری سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی شروع شد. هروی با دویدن آرام و در مسافت های کوتاه و تمرینات کششی بدن ها را آماده یک تمرین سنگین و سخت کرد. در ادامه روحانی با مهدیزاده، هروی با پورشیب، عسگری، حسنی پور و گنج زاده با هم تمرینات فنی و اجرای تکنیک داشتند.
در ادامه تمرین ملی پوشان با نظر شهرام هروی و نظارت روحانی، خواجوی و حسنی پور در زمان های مختلف به اجرای تکنیک و هدف زنی پرداختند که در مواقع لازم تمرین از طرف مربیان قطع و نکات لازم به آنها گوشزد می شد. در آخر نیز ملی پوشان بدن های خود سرد کردند تا تمرین عصر سه شنبه به اتمام برسد.


1399/08/30
16:51:13
5.0 / 5
924
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد