دفاع شخصی
سیدحسن طباطبایی :

یكی از بهترین تیم های دنیا راداریم

یكی از بهترین تیم های دنیا راداریم

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون كاراته اظهار داشت: كاراته ایران با در اختیار داشتن یكی از بهترین تیم های دنیا موفقیت در بازیهای پر اهمیت المپیك را بعنوان یكی از اهداف بزرگ خود تعریف كرده است.سیدحسن طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: شیوع کرونا شرایط ویژه ای را در کل جهان به وجود آورده و زندگی مردم را تحت شعاع قرار داده که ورزش، کاراته و المپیک هم از این قاعده مستثنی نیستند. تیم ملی کاراته پس از حضور موفقیت آمیز در مسابقات مختلف سال قبل احتیاج به استراحت و ریکاوری داشت که شرایط کرونا و تعویق یکساله المپیک این فرصت را در اختیار فدراسیون و کادر فنی قرار داد.
وی افزود: پس از آنکه شرایط کمی مساعد شد، تصمیم به آغاز اردوها گرفتیم که در اولین مرحله کاراته کاها با برنامه کادر فنی تمرینات خویش را به صورت انفرادی شروع کرده و مربیان هم نظارت داشتند و در ادامه موفق شدیم یک اردوی متمرکز را با امکانات مناسب و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در مجموعه ورزشی آزادی برگزار نماییم که خدا را شکر تست کرونای همه نفرات قبل از آغاز اردو منفی بود. با تمریناتی که از کاراته کاها مشاهده شده و نظرات کادر فنی، ملی پوشان در شرایط خوب آمادگی جسمانی و فنی قرار دارند که با ادامه این روند بهتر هم خواهند شد.
طباطبایی ضمن اشاره به برنامه های پیش روی فدراسیون اظهار داشت: با اطلاعاتی که از فدراسیون جهانی دریافت کرده ایم، تا این لحظه رقابتهای گزینشی المپیک در مراکش و فرانسه قطعی است. خبرهای انتشار یافته از کمیته بین المللی المپیک و مقامات رسمی ژاپن هم که حکایت برگزاری المپیک دارد. بر همین مبنا باید با جدیت و دقت نظر بیشتری برای بالا بردن آمادگی کاراته کاها برنامه ریزی نماییم.
رئیس فدراسیون در مورد آخرین وضعیت بانوی المپیکی کاراته هم اظهار داشت: حمیده عباسعلی هفته گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت. در تماسی که با دکتر امینی پزشک معالج و خود خانم عباسعلی داشتم، وضعیت مطلوب و رضایت بخش توصیف شد. وی در حال پیمودن دوره نقاهت و برنامه های فیزیوتراپی است و بزودی به ایران باز خواهد گشت. بنا داشتیم پس از اردوی مردان، اردوی بانوان را شروع نماییم که شرایط فعلی مانع از آن شد. ان شاالله در نخستین فرصت اردوی این تیم آغاز خواهد شد.
وی در مورد زمان تعطیلی اردو هم اظهار داشت: با عنایت به موج سوم کرونا که شدت هم گرفته و در جلسه ای که با کادر فنی داشتیم تصمیم بر آن شد تا این اردو عصر پنجشنبه به پایان رسیده و به امید خدا پس از پشت سر گذاشتن وضعیت فعلی و تعطیلات پیش رو بتوانیم شرایطی را برای تشکیل اردوی باردیگر تیم های مردان و بانوان کشور فراهم نماییم.
طباطبایی در انتها اظهار داشت: هدف مهم کاراته ایران موفقیت در بازی های المپیک است و کسب مدال و افتخار در این رویداد مهم جهانی متعلق به جامعه کاراته ایران خواهد بود. انتظار داریم بزرگان کاراته در این راه سخت و دشوار ما را یاری دهند.


منبع:

1399/09/01
16:31:42
5.0 / 5
877
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد