دفاع شخصی

نامه استقلال به فدراسیون كشتی درباره كارشكنی هیات مازندران

نامه استقلال به فدراسیون كشتی درباره كارشكنی هیات مازندران

دفاع شخصی: با وجود گذشت چند ماه از برگزاری دور رفت لیگ كشتی، هنوز هیات كشتی مازندران نسبت به صدور رضایتنامه یكی از كشتی گیران این تیم اقدام نكرده استهادی حبیبی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم کشتی استقلال برای حضور در دور برگشت لیگ کشتی آزاد، اظهار نمود: اردوی استقلال برای حضور پرقدرت در لیگ کشتی آزاد از روز شنبه با حضور ۲۰ کشتی گیر در سالن توفیق جهانبخت تهران شروع می شود. خوشبختانه تمامی نفرات از وضعیت خوبی برخوردار می باشند و آماده حضور در دور برگشت لیگ هستند.
مربی تیم کشتی استقلال اضافه کرد: آماده برگزاری دور برگشت لیگ هستیم تا مانند دور رفت با اقتدار ظاهر شویم، هدفمان رسیدن به فینال و کسب بهترین نتیجه است. حریفان خوبی در لیگ داریم و باید با انگیزه و تمرکز لازم پا به میدان بگذاریم. قرار بود اردو از فردا(شنبه) آغاز شود اما با دو روز تاخیر برگزار می شود.
وی درباره سرانجام سنگ اندازی هیات کشتی مازندران و عدم صدور رضایتنامه دو کشتی گیر استقلال، اظهار داشت: پس از مدت ها فقط رضایتنامه سینا غلامی صادر شد اما هنوز هم نسبت به صدور رضایتنامه محمد رمضان پور اقدام نشده است.
حبیبی اشاره کرد: می خواهیم فردا(شنبه) نامه ای به فدراسیون کشتی در این زمینه ارسال نماییم تا اگر مشکل حل نشود در نهایت موضوع را در کمیته انضباطی فدراسیون کشتی پیگیری نماییم.
او در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا کشتی گیر خارجی نیز به ترکیب استقلال اضافه خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: برای دور گروهی نیازی به اینکار نیست اما اساسا برای رقابت های فینال دو کشتی گیر خوب خارجی جذب تیم خواهد شد.
منبع:

1399/09/02
21:40:12
5.0 / 5
1016
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد