دفاع شخصی

صعود نمایندگان ایران به نیمه نهایی پومسه آنلاین قهرمانی جهان

صعود نمایندگان ایران به نیمه نهایی پومسه آنلاین قهرمانی جهان

به گزارش دفاع شخصی قضاوت مرحله مقدماتی مسابقات آنلاین قهرمانی جهان پومسه ۲۰۲۰، امروز (جمعه - ۷ آذرماه) به پایان رسید و نمایندگان ایران موفق شدند به مرحله نیمه نهایی این دوره از رقابت ها راه پیدا كنند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مسابقات آنلاین قهرمانی جهان پومسه ۲۰۲۰ با حضور ۴۰۱ شرکت کننده از ۷۹ کشور در دو بخش انفرادی، استاندارد و ابداعی از روز ۲۶ آبان ماه تا ۲۵ آذرماه به صورت آنلاین برگزار می گردد.
در مسابقات قهرمانی جهان تنها ملی پوشان هر کشور می توانند حضور پیدا کنند که رقابت های استاندارد در رده های سنی ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۵۱ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال پیگیری خواهد شد و در بخش ابداعی هم پومسه روها در رده های سنی بالای۱۷ سال به اجرای فرم می پردازند.
قضاوت مرحله مقدماتی این دوره از رقابت ها امروز (جمعه - ۷ آذرماه) به پایان رسید و هر ۱۰ پومسه رو کشورمان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.
مرجان سلحشوری، نسترن ملکی، نرجس شریفی و راضیه حسن لو در گروه زنان و امیررضا مهربان، حمید نظری، محمدتقی حاتمی، نادر خدامرادی، منصور خاندان و کوروش بختیار در گروه مردان توانستند جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کنند.
همینطور با عنایت به این که در رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال گروه زنان (مریم عربی) و بالای ۶۵ سال گروه مردان (هدایت آریان فر) تعداد شرکت کنندگان زیر ۲۰ نفر است، رقابت این دو رده سنی از مرحله نیمه نهایی آغاز خواهد شد و در رده سنی ۶۱ تا ۶۵ سال زنان (سکینه هوشنگی ماهر) هم از مرحله فینال انجام می شود.
طبق برنامه قبلی که فدراسیون جهانی تکواندو اعلام نموده است، بارگذاری ویدئوهای مرحله نیمه نهایی از ۲۸ نوامبر تا ۲ دسامبر (۸ تا ۱۲ آذرماه) انجام می شود؛ قضاوت این مرحله طی روزهای ۳ و ۴ دسامبر (۱۳ و ۱۴ آذرماه) صورت می پذیرد و پخش ویدئوها هم در ایام ۵ و ۶ دسامبر (۱۵ و ۱۶ آذرماه) است.
هدایت مردان ملی پوش پومسه برعهده حسینعلی نظری بعنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار بعنوان مربی است؛ سرمربیگری تیم ملی پومسه زنان هم برعهده فاطمه اسدپور بوده و مهسا مردانی هم مربی تیم است.
منبع:

1399/09/09
12:47:30
5.0 / 5
1038
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد