دفاع شخصی

وقتی تیلور ناشناخته قهرمان المپیك را شكست داد!

وقتی تیلور ناشناخته قهرمان المپیك را شكست داد!

به گزارش دفاع شخصی اتحادیه جهانی كشتی فیلم كامل شكست حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور در جام جهانی كرمانشاه را منتشر نمود و نوشت: كشتی گیر آمریكایی برای بار دوم هم موفق به شكست سوپراستار ایرانی در مجارستان شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، اتحادیه جهانی کشتی از دو پیروزی دیوید تیلور مقابل حسن یزدانی در جام جهانی کرمانشاه ۲۰۱۷ و رقابت های جهانی ۲۰۱۸ تجلیل نمود.
یزدانی در جام جهانی کرمانشاه در حالیکه با حمله های مداوم از حریف پیش افتاد در تایم دوم به افت بدنی مبتلا شد و مقابل چشمان هزاران تماشاگر ایرانی حاضر در سالن در عین ناباوری ضربه فنی شد.
تلخی این شکست برای او به حدی بود که خیلی زود و با چشمانی اشکبار سالن رقابت ها را ترک کرد و در جشن قهرمانی ایران در جام جهانی شرکت نداشت.
اتحادیه جهانی کشتی به دیگر شکست یزدانی مقابله تیلور اشاره نمود و نوشت: تیلور یک سال بعد در رقابت های جهانی مجارستان هم موفق به شکست سوپراستار ایرانی شد تا پیروزی های خویش را به عدد دو برساند.
یزدانی در این ۲ مبارزه در حالی بازنده شد که تلاش داشت با روشی مشابه به حریف حمله ور شود و کار را خیلی زود تمام کند اما هر دو مرتبه شکست خورد تا جاییکه در تایم دوم حتی نای بلند شدن از روی تشک را نداشت.
یزدانی در هر ۲ مبارزه مقهور آمادگی بدنی تیلور شد، موضوعی که در صورت بی توجهی به آن می تواند سومین شکست او را اینبار در المپیک توکیو رقم بزند.
منبع:

1399/09/09
23:01:27
5.0 / 5
950
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد