دفاع شخصی
سرمربی تیم فتح:

امیدوارم لیگ برتر تكواندو اجرا شود

امیدوارم لیگ برتر تكواندو اجرا شود

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم تكواندو فتح صدر البرز اظهار داشت: در صورتیكه مسئولان تصمیم به برگزاری مسابقات بگیرند، با برنامه ریزی دقیق و با تمام قوا برای تثبیت شایستگی خود به دیدار رقبا می رویم.



فاطمه نورملکی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: در زمانی که تمرینات تیم ها به سبب شیوع بیماری کرونا تعطیل بود، برنامه های آماده سازی و تمرینی را به اعضای تیم عرضه کرده و فعالیت همه نفرات تیم توسط اعضای کادر فنی تحت کنترل بود و در صورت آغاز تمرینات، می توانیم با آمادگی خوبی مهیای حضور در مسابقات شویم.
وی افزود: در شرایط فعلی با سه بازی عقب افتاده در مکان پنجم جدول رده بندی قرار داریم و با احتساب بازی های باقی مانده تنها دیدار مهم ما برابر «کن» می باشد که برای این دیدار نیز برنامه های خاصی داریم. ما در نخستین فصل حضور خود تا اینجای کار عملکرد خوبی داشته و به صراحت می گویم که مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی هستیم.
سرمربی تیم تکواندو فتح صدر البرز درباب زمان آغاز مسابقات اظهار داشت: شرایط برای همه تیم ها یکسان است، مطمئن هستم که مسئولان بهترین تصمیم را برای ادامه مسابقات خواهند گرفت. سازمان لیگ با تدوین پروتکل بهداشتی و ارائه آن به وزارت ورزش تصمیم بر اجرای ادامه مسابقات در تیر ماه دارد و ما هم تابع آن هستیم تا با رعایت بهداشت و حفظ سلامت تکواندوکاران، بازی ها برگزار و رده بندی نهایی مشخص شود.
نورملکی در مورد احتمال اختتام مسابقات در صورت تائید نشدن پروتکل های بهداشتی پاسخ داد: بنده در جایگاهی نیستم که در این خصوص اظهار نظر کنم ولی باید این نکته مهم را مدنظر قرارداد که تمام تیم ها همچون فتح صدر البرز هزینه های هنگفتی را از ابتدا تا الان برای جمع آوری نیروی انسانی، شرایط آماده سازی، شرکت در مسابقات لیگ متحمل شده تا در نهایت حاصل تلاش و اقدامات خودرا در آخر دریافت نماید، بطور قطع فدراسیون تکواندو برای اتمام مسابقات لیگ و برگزاری بازی های معوقه تدابیر لازم را اندیشیده است و این باشگاه هم نظر قطعی دارد که مسابقات برگذار و تمام شود تا وارد فصل بعدی لیگ برتر گردد.
وی در مورد برگزاری لیگ در دو دسته برتر و اول از سال آینده هم اظهار داشت: اگر نظر فدراسیون بر این باشد که همانند لیگ مردان در دو گروه لیگ برتر و یک برقرار شود، ما هم استقبال می نماییم، این فرصت وجود دارد تا بتوانیم افراد واجد شرایط دیگری را در سطوح نوجوانان آینده دار با تکواندوکاران شاخصی که تا کنون شناسایی نشده اند را به چرخه مسابقات و تمرینات لیگ وارد کرده و به ارتقا سطح تکواندو بانوان کمک نماییم.
سرمربی فتح صدر البرز در آخر اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا نه فقط ورزش که کل زندگی مردم دنیا را تحت تأثیر قرارداده است و امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس که تا اینجا برای دانشمندان ناشناخته مانده خلاص شویم.


منبع:

1399/03/11
13:46:12
5.0 / 5
2000
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد