دفاع شخصی

رئیس و مسئولان ووشو در چالش نذر خون شركت كردند

رئیس و مسئولان ووشو در چالش نذر خون شركت كردند

دفاع شخصی: مسئولان ووشو کشور با حضور در چالش نذر خون در این اقدام خداپسندانه شرکت کردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از از روابط عمومی فدراسیون ووشو، بامداد امروز چهارشنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۹ و برای نجات جان بیماران امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو به همراه تعدادی از مربیان و قهرمانان این رشته ورزشی به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند.
امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو با تاکید بر اینکه اهدای خون یک کار نجات بخش و انسان دوستانه است، اشاره کرد: ورزشکاران در هر صحنه ای که نیاز به یاری همنوعان بوده است، در صف اول بوده اند و مجموعه فدراسیون ووشو در همین راستا، خودرا متعهد به انجام این کار مهم و ضروری که نجات بخش جان بیماران است، می داند. این فدراسیون در بخش مسئولیت های اجتماعی خود، همیشه یک نگاه ویژه به مسئله اهدای خون داشته است.
حسین اوجاقی، اسطوره تاریخ ورزش ووشو و سرمربی فعلی تیم ملی نیز در حاشیه انجام اهدای خون برای نجات جان بیماران، اظهار داشت: سال هاست که اهدای خون را بعنوان یک کار ضروری و پر اهمیت در برنامه های خود دارم و این حرکت خانواده بزرگ ووشو نیز به همان روحیه پهلوانی در کنار تکالیف قهرمانی یک ورزشکار ربط دارد که کوشیدیم برای افزایش احساسات و عواطف انسانی قهرمانان ووشو، تدارک این برنامه انسان دوستانه را در دستور کار قرار بدهیم.
دکتر محمدرضا مهدی ‎زاده، مدیرکل انتقال خون استان تهران نیز با تقدیر از حضور وفادارانه و متعهدانه مدیران و قهرمانان فدراسیون ووشو در مرکز اهدای خون وصال اظهار داشت: ورزشکاران به لحاظ موقعیت اجتماعی و اثرگذاری فرهنگی بر رفتارهای جامعه خصوصاً جوانان، می توانند بهترین ترویج دهندگان فرهنگ اهدای خون باشند.


منبع:

1399/09/14
20:50:42
5.0 / 5
868
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد