دفاع شخصی
مربی تیم ملی كاراته:

به دنبال كسب سهمیه كامل كاراته در المپیك توكیو هستیم

به دنبال كسب سهمیه كامل كاراته در المپیك توكیو هستیم

دفاع شخصی: هرمزگان مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته کشورمان از روز شنبه 15 آذر ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجموعه ورزشی المپیک جریره کیش شروع شده است.ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، امیر مهدی زاده، علی اصغر آسیابری و صالح اباذری ملی پوشان کاراته کشورمان هستند که در مرحله دوم اردو تیم ملی تمرینات خودرا زیر نظر سید شهرام هروی سرمربی، حسن روحانی، سعید حسنی پور مربی و نعیما خواجوی مربی بدنساز تیم ملی کاراته، در جزیره کیش ادامه می دهند.

دومین مرحله از اردوی تیم ملی کاراته برای حضوری قدرتمند در رقابت های کاراته وان مراکش که یکی از رقابت های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل شده است.

سعید حسنی پور، مربی تیم ملی کاراته در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: دومین مرحله از اردوی تیم ملی کاراته را به خاطر شرایط مناسب آب و هوایی و همین طور شرایط بهتری که از لحاظ بیماری کرونا وجود دارد در جزیره کیش برگزار می نماییم.

وی مسابقات پیش رو را جهت کسب سهمیه المپیک دانست و عنوان کرد: تا اینجا از سه سهمیه ممکن که تیم کمیته مردان می تواند کسب کند دو سهمیه قطعی شده است.

حسنی پور افزود: سهمیه اول را عسگری قطعی کرده است و سهمیه دوم از بین گنج زاده یا پور شیب در مسابقات مراکش مشخص خواهد شد.

وی آخرین شانس برای کسب سهمیه سوم را مسابقات فرانسه دانست که مهدی زاده در وزن ۶۷ کیلوگرم شانس کسب سهمیه را دارد.

مربی تیم ملی کاراته هدف اصلی شان را کسب سهمیه کامل المپیک ذکر کرد و اضافه کرد: امیدواریم تیم ملی کاراته بتواند نماینده خوبی برای ورزش ایران در المپیک توکیو باشد.

مربی تیم ملی کاراته عنوان کرد: اردوی تیم ملی تا روز ۲۷ آذر در جزیره کیش ادامه خواهد یافت و برای هر کدام از شش بازیکن برمبنای میزان آمادگی، برنامه های تمرینی متفاوتی در نظر گرفته ایم و امیدواریم بتوانیم که در این مرحله از اردو و مراحل بعدی به بهترین سطح آمادگی که مد نظر کادر فنی است برسیم.

وی از شرایط اردو در جزیره کیش ابراز رضایت کرد و از کوشش های موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و فدراسیون کاراته و همین طور شرکت رفاه گستر برای برگزاری مناسب اردو تشکر به عمل آورد.محمد تقی امیری خراسانی، مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش نیز در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: الان اردوی تیم ملی کاراته و همین طور اردوی تیم ملی دو و میدانی که دو رشته المپیکی کشورمان هستند در جزیره کیش درحال برگزاری است.

وی اضافه کرد: جزیره کیش به خصوص در نیمه دوم سال به سبب داشتن آب و هوای مناسب یکی از بهترین نقاط کشور برای برگزاری اردوهای ورزشی است. بخصوص در وضعیت شیوع ویروس منحوس کرونا که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اردوها در امنیت کامل بهداشتی و سلامت در کیش برگزار می گردد.

امیری خراسانی اظهار نمود: پیش از محدودیت های کرونا که در ماه اخیر اجرا شد میزبان تیم ملی دو و میدانی پارالمپیک یعنی پارا دومیدانی بودیم. همین طور تیم ملی تیر و کمان که اینگونه اردوها باز هم ادامه پیدا خواهدنمود.

مدیرعامل موسسه ورزش کیش درباره برنامه های پیش رو اظهار داشت: به غیر از بحث اردوهای تیم های ملی و باشگاهی، در بهمن ماه امسال به مدت یک ماه کامل، مسابقات تنیس خاکی را خواهیم داشت. پنج مسابقه شامل جام حذفی بانوان کشور، جام حذفی آقایان کشور، مسابقات آی تی اف جوانان که مسابقات بین المللی جهانی است، مسابقات تنیس خاکی با ویلچر و همین طور مسابقه تنیس ساحلی و امیدواریم در مابقی مسیر هم بتوانیم میزبان مسابقات دیگر هم در کیش باشیم.

وی درباره فعالیت هیئت های ورزشی کیش عنوان کرد: بعضی از هیئت های ورزشی کیش که در فضای آزاد تمرین می کنند برمبنای مجوز شورای سلامت به فعالیتشان ادامه می دهند، برخی هم که در فضای مجازی برنامه های خودرا جلو می برند.

امیری خراسانی افزود: کل جهان درگیر شیوع ویروس کرونا شده است، باید پروتکل های اجتماعی را رعایت نماییم، در خانه ورزش نماییم تا سلامت و آمادگی خودرا حفظ نماییم و پس از کنترل این ویروس در فضای عمومی هم بتوانیم فعالیت ورزشی خودرا ادامه دهیم.

منبع:

1399/09/26
13:29:59
5.0 / 5
1055
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد