دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی مطرح شد

كمیته فنی حلقه گمشده كاراته بود

كمیته فنی حلقه گمشده كاراته بود

مربی پیشین تیم ملی کاراته اظهار داشت: تصمیم فدراسیون کاراته در تشکیل باردیگر کمیته فنی منطقی بود و اگر شاهد حضور ناظریان هم بودیم، شک نکنید که اتفاقات خوبی در انتظار کاراته بود.علیرضا کتیرایی یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای ایران با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: جای خالی کمیته فنی در میان کمیته های فدراسیون کاراته خیلی در ذوق می زد. کمیته فنی نقشی اصلی و محوری در فدراسیون کاراته دارد و به صورتی می تواند کمک حال رئیس فدراسیون باشد.
وی اضافه کرد: شاید دیر بود، ولی خدا را شکر این ضعف دیده و در نهایت با تشکیل کمیته فنی رفع شد. از اسم این کمیته هم مشخص است که باید فعال بوده و در تصمیم گیری های فنی و سیاست های کلی فدراسیون مشارکت داشته باشد که ان شاءالله خروجی خوبی برای کاراته ایران داشته باشد.
قهرمان پیشین کاراته آسیا با اشاره به انتخاب اعضای این کمیته اظهار داشت، شاید در سال های نه چندان دور برخی انتقادات متوجه این کمیته که نفرات حاضر آن چندان آشنایی با کاراته روز دنیا ندارند، ولی به این اسامی که نگاه کنید متوجه می شوید که همه این عزیزان از بزرگان و زحمت کشان کاراته بوده و به صورتی نسل امروز کاراته مدیون زحمات همین پیشکسوتان می باشد. اکثریت این بزرگان هنوز فعال می باشند و در بحث قهرمان پروری کلاس های خیلی پویایی دارند. این می تواند نوید بخش روزهای خوبی برای کمیته فنی باشد.
کتیرایی افزود: بحث یا انتقادی که اینجا مطرح است، اینکه شاید می شد برخی دیگر از پیشکسوتان فنی و تأثیرگذار را نیز به این کمیته دعوت کرد. با این بحث موافقم، ولی باید در نظر داشت که هر کمیته ای تعداد مشخصی دارد و نمی توان از یک حد تجاوز کرد. در کل از نظر خود من خیلی جای خالی استاد ناظریان حس می شود. ایشان با تجربیات گرانبهایی خود می توانست در دو بخش فنی و مدیریتی خیلی تأثیر گذار باشد. نمی دانم شاید از او دعوت کرده باشند و به دلایلی همچون مشغله کاری نپذیرفته باشد. اگر ایشان بود که واقعاً همه چیز این کمیته تکمیل می شد.
مربی سابق تیم ملی در آخر اظهار داشت: به هر حال تشکیل کمیته فنی و دعوت از این بزرگان را به فال نیک گرفته و امیدوارم فدراسیون کاراته برنامه ای برای بهترین استفاده از حضور این بزرگان طراحی کند تا به مفهوم واقعی شاهد کمیته فنی با قدرت باشیم و ماهیت اصلی خودرا حفظ نموده و در دو بخش کاتا و کومیته نظراتش مورد قبول قرار گیرد.

1399/09/27
11:11:17
5.0 / 5
962
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد