دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی عنوان شد؛

معتمدی پایگاه اصلی ورزشهای رزمی می شود

معتمدی پایگاه اصلی ورزشهای رزمی می شود

به گزارش دفاع شخصی نایب رییس فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی اظهار داشت: با رسمی شدن عضویت ایران در فدراسیون جهانی آیكیدو، ورزشكاران این رشته می توانند از این بعد از مسابقات بین المللی شركت نمایند.همایون خرم ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: یکی از اشکالات این فدراسیون در سالهای گذشته، نداشتن عضویت فدراسیون جهانی برای رشته آیکیدو بود. این رشته علاقمندان زیادی در ایران دارد که سالهاست به علت همین مشکل اجازه حضور در برنامه های بین المللی، مسابقات یا مجامع را نداشتند.
وی اضافه کرد: در سالهای قبل برای رفع این مشکل کارهایی در فدراسیون صورت گرفته بود که ما با پیگیری و تداوم همان کارها موفق شدیم این پروژه را به سرانجام برسانیم. کلیه کارها و تائیدیه ها ارسال شده و منتظر نامه رسمی فدراسیون جهانی هستیم تا عضویت ایران به صورت رسمی اعلام گردد.
نایب رئیس فدراسیون در مورد شرایط مدیریتی این سبک چگونه خواهد بود تصریح کرد: بر مبنای مکاتبات صورت گرفته، آیکیدو ایران تحت نظارت فدراسیون ورزشهای رزمی عضو فدراسیون جهانی است. در واقع این نهاد بین المللی رئیس وقت فدراسیون را بعنوان مسئول می شناسد.
خرم از تهیه کمپ تیم های ملی برای این فدراسیون اطلاع داد و تصریح کرد: ما همانند ووشو و تکواندو امکانات سخت افزاری زیادی نداشتیم. تنها موجودی ما یک سالن در ورزشگاه کبکانیان است که مخصوص تمرین است و امکانات لازم برای برگزاری مسابقات را ندارد. بنابراین سعی کردیم تا مکانی را با این هدف فراهم نماییم.
وی اضافه کرد: بدین منظور با دوستان در ورزشگاه شهید معتمدی رایزنی های لازم انجام و در نهایت با امضا یک تفاهم نامه منتهی شد. این ورزشگاه با داشتن دو سالن مناسب، خوابگاه، رستوران و سالن بدنسازی مجهز، امکانات بسیار خوبی دارد تا بتوانیم برنامه های آماده سازی تیم های ملی را برگزار نماییم. ضمن اینکه در نظر داریم برگزاری لیگ را مدنظر داریم که این سالن می تواند برای اجرای شدن برنامه های ما خیلی مهم باشد.
نایب رئیس فدراسیون انجمن ورزشهای رزمی افزود: در تلاشیم تا در ورزشگاه شهید معتمدی دفاتری برای انجمن های خود فراهم نماییم تا بعنوان یک دفتر مشترک انجمن های رزمی بتوانیم امور مربوط به آنها را به خوبی اداره نماییم. در واقع ورزشگاه معتمدی بزودی بعنوان پایگاه مهمی برای ورزشهای رزمی تبدیل خواهد شد.
خرم در انتها به برگزاری مجمع این فدراسیون هم اشاره نمود و اظهار داشت: نهم تیرماه برگزاری مجمع عادی فدراسیون را خواهیم داشت که عرضه گزارش عملکرد در همین مدت چندماه و تصویب برنامه های آتی از مهمترین برنامه های ما در این مجمع خواهد بود.


منبع:

1399/03/29
22:49:56
5.0 / 5
1984
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد