دفاع شخصی
بنا:

منتی بر سر كشتی ندارم

منتی بر سر كشتی ندارم

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: طی سالهای گذشته خیلی ها زحمت کشیدند تا کشتی ایران به این جایگاه برسد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد بنا در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید فدراسیون کشتی که از او و منصور برزگر نیز تجلیل شد، اظهار نمود: جا دارد میلاد حضرت زینب را تبریک بگویم. یکسال است که کرونا می تازد و پرستاران و پرسنل زحمتکش بیمارستان ها برای سلامت مردم عزیزمان زحمت می کشند.
بنا افزود: در این سال ها خیلی برای بچه ها از آینده قشنگ و پیروزی حرف زدم اما حرف زدن مقابل بزرگان کشتی برایم دشوار است. ۱۵ یا ۱۶ سال در کشتی فرنگی بعنوان مربی بوده ام و برای کشتی که عشقم بوده وقت گداشتم. هیچ منتی سر کشتی ندارم چون در تمام این سال ها مزد گرفتم و وقتی مزد می گیریم نباید منت بگذاریم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اشاره کرد: من دنبال تجلیل نیستم اما این مراسم خیلی برای من باارزش است و موجب محبت بیشتر می شود. در این سال ها به تنهایی کاری انجام ندادم و خیلی ها زحمت کشیدند تا در کشتی آزاد و فرنگی به این جایگاه برسیم و من مقابل شما بایستم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در آخر اظهار داشت: از دبیر خیلی ممنونم که در این مراسم و در این چند ماه کارهای بزرگی انجام داده است. امیدوارم همین طور شرایط عالی جلو برود و کرونا را شکست بدهیم تا باردیگر شاهد جنب و جوش در خانه کشتی باشیم و در المپیک نیز کشتی ایران افتخارآفرین شود.
منبع:

1399/10/01
14:22:10
5.0 / 5
1286
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد