دفاع شخصی

رئیس فدراسیون كشتی ایران با استاندار قم دیدار نمود

رئیس فدراسیون كشتی ایران با استاندار قم دیدار نمود

به گزارش دفاع شخصی قم رئیس فدراسیون کشتی در مسافرت روز چهارشنبه خود به استان قم با شهردار استان قم دیدار نمود.


علیرضا دبیر امروز در سفری که به قم داشته است در گفتگو با استاندار قم اظهار داشت: کشتی قم در گذشته وجود قدرتمندی نداشته و به شکلی زنگ تفریح بوده اما حالا از احاظ کیفیت کشتی استان قم رده نخست کشور را دارد و کشتی فرنگی ایران را قم تغذیه می کند.
وی ادامه داد: از شما توقع داشتیم که برای حضور تیم کشتی استان قم در لیگ برتر کشور حمایت کنید که گویا محقق نشده است.
دبیر افزود: ۱۷ ماه است که در فدراسیون هستم و اعزام های مختلفی برای مسابقات آسیایی و جهانی صورت گرفته و همینطور در این زمان مسابقات داخلی گوناگونی هم برگزار کرده ایم.
رئیس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: چند سال است که کمکی به هیئت های استانی نشده است ولی عمده بدهی فدراسیون به داوران اتحادیه جهانی پرداخت شده است.
وی ادامه داد: تعداد کشتی گیران کشور از ۱و نیم میلیون نفر به ۴۰۰ هزار کشتی گیر رسیده است و در این مورد به دهه ۶۰ بازگشته ایم.
دبیر افزود: برنامه استانی تلویزیونی ویژه رشته کشتی در قم کلید خواهد خورد؛ در بحث اوقات فراغت کشتی می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد.
توصیه استاندار قم به دبیر
در این دیدار دکتر بهرام سرمست استاندار قم اظهار داشت: ورزش جایگاه بالایی دارد و اهمیت ورزش قهرمانی و همگانی در سطح استان مورد تاکید من است.
وی ادامه داد: نقش ورزش در قبال جامعه بخصوص مسایل اجتماعی باعث نشاط اجتماعی و کاهش صدمه های اجتماعی است.
سرمست افزود: ورزش در بعد جهانی و جوامع بین الملل نقش موثری دارد و باید برای توسعه ورزش استان قم صنایع را پای کار بیاوریم.
او در آخر اضافه کرد: با تمام توان از ورزشکاران استان قم حمایت خواهیم کرد تا در آینده هم افتخارات کوناکونی برای استان قم کسب کنند.
منبع:

1399/10/03
21:57:58
5.0 / 5
1241
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد