دفاع شخصی
صالحی امیری:

همه زیر بار فشار گرانی و تورم هستند

همه زیر بار فشار گرانی و تورم هستند

به گزارش دفاع شخصی رئیس کمیته ملی المپیک و هیأت اجرایی این کمیته بامداد امروز (شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، محل اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی حضور یافت و با ملی پوشان و اعضای کادر فنی دیدار و گفت و گو کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در این دیدار که فضل اله باقرزاده نایب رییس، سید عبدی افتخاری، مجید کیهانی عضو هیأت اجرایی، بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک هم حضور داشتند، رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: انصافا در این زمان زمانی که از حضور صالحی امیری در کمیته ملی المپیک می گذرد اتفاقات خوبی در این کمیته افتاده است.
وی خاطرنشان کرد: حدود ۹۰ نفر کشتی گیر، مربی، دکتر، ماساژور، عوامل اجرایی در اینجا قرنطینه هستند و کسانی که آزمایششان منفی بود در اردو حضور دارند و امیر محمد یزدانی را هم باردیگر آزمایش گرفتیم که آزمایش وی باز هم مثبت بود.
دبیر افزود: برگزاری اردوها به این صورت مشکلات و هزینه های بیشتری دارد، هزینه های تست، هزینه های خورد و خوراک و سایر هزینه های جانبی به فدراسیون فشار می آورد و باید حمایت لازم از ما صورت گیرد.
رئیس فدراسیون کشتی افزود: این اردو ها به جهت کسب سهمیه المپیک و به صورت فشرد و مستمر برگزار می گردد و ما از ۱۲ وزن آزاد و فرنگی ۶ وزن سهمیه داریم و باید در ۶ وزن دیگر سهمیه بگیریم که رقابت های انتخابی آسیا در فروردین ماه و انتخابی در سطح جهان در اردیبهشت ماه را پیش رو داریم.
وی تاکید کرد: پرچم بزرگ جمهوری اسلامی در سالن نصب است تا کشتی گیران همیشه یادشان باشد که باید این پرچم را بالا نگه دارند و به خاطر داشته باشند که اگر تحملشان را بالا ببرند، می توانند به طلای المپیک دست یابند و پرچم پرافتخار کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رئیس کمیته ملی المپیک هم در این دیدار اظهار داشت: قصد داشتیم که امروز ضمن دیدار با شما، یک جلسه ای را با رئیس فدراسیون و سرمربیان تیم های ملی در مورد مشکلات و دغدغه های کشتی داشته باشیم.
وی افزود: به تک تک شما علاقمندیم و عشق می ورزیم و شما سرمایه های ما هستید. هم اکنون به اعتقاد من کشتی در بهترین وضعیت ممکن در تاریخ خودش قرار دارد. از این منظر که همه ی سرمایه های کشتی امروز درگیر تعالی و اوج کشتی هستند، هم سخت افزار و هم نرم افزار در تلاش این هستند که اتفاق خوبی در کشتی شکل بگیرد.
رئیس کمیته ملی المپیک اضافه کرد: پس از اردو روزی را وقت بگذارید و در کمیته ملی المپیک حاضر شوید و ببینید که ۹۰ درصد مشاهیر ورزش ما کشتی گیر هستند و بالای ۴۰ تندیس ما در ارتباط با کشتی است. در هفته جاری هم ۵ تندیس دیگر در مورد کشتی از عبداله موحد و امامعلی حبیبی و سایر قهرمانان رونمایی می نماییم.
وی افزود: نهایتا مقرر است از تندیس نسل جدید قهرمانان ما همچون بهداد سلیمی، علیرضا دبیر و خادم عزیز و همه عزیزانی که زحمت کشیده اند رونمایی نماییم.
صالحی امیری اظهار داشت: پیگیر مشکلات کشتی هستم و با آقای دبیر در تماسم. در مورد برگزاری اردو در کیش هم مشکلی نیست و حتما هماهنگی های لازم را در این حوزه خواهیم کرد. البته این مورد احتیاج به موافقت رئیس فدراسیون دارد اما هم اکنون کیش وضعیت سفیدی در مورد کرونا دارد و می توانیم اردوهای تیم های ملی کشتی را جهت تنوع در آنجا برگزار نماییم.
رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: به خاطر کرونا در شرایط سختی به سر می بریم و همه زیر فشار تورم و گرانی هستند اما باید بگویم که با درخشش شما در المپیک کام مردم ما شیرین می شود و فراتر از کسب مدال، تغییر ذائقه مردم است و امیدوارم با حمایت شما عزیزان و مدیریت رئیس فدارسیون کشتی می تواند یک اتفاق بزرگ شکل بگیرد.
وی افزود: صادقانه عرض می کنم من و تیم تصمیم گیری کمیته ملی المپیک به هر میزانی که در توانمان باشد به کشتی کمک خواهیم کرد. هم ما کمک می نماییم و هم وزارت ورزش این کار را می کند و به این توافق رسیده ایم که ما هر میزانی که برایمان امکان دارد باید از کشتی حمایت نماییم چون نقطه امید ما در المپیک کشتی است.
صالحی امیری خاطرنشان کرد: اگر کسی فکر می کند که ما نست به کشتی بی توجه هستیم این فکر اشتباه و گناه است، چون که اولویت اول ما ورزش اول ما است. آقای دبیر خوب درخشیده است و با تمام توان به میدان آمده و پیگیر است و همجنس و همزبان کشتی است و این نقطه عطفی است و من زحمات قبلی ها را هم نفی نمی کنم مانند آقای خادم عزیز، آقای طالقانی و آقای یزدانی خرم همه زحمت کشیده اند.
رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: اگر کشتی گیران تقاضایی دارند همینجا مطرح کنند و اگر موردی است به سرمربیان خود انتقال دهند تا آنها به ما این نکات را منعکس کنند.
در ادامه این دیدار محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن تشکر از حضور رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در شرایط حساسی هستیم و مردم احتیاج به یک امید دارند و تلاش و زحمات شما و کسب مدال در المپیک می تواند به شادی مردم کمک نماید. ما تمام تلاشمان را می نماییم که با تمام وجودمان بجنگیم، تا بتوانیم دل مردم خوبمان را شاد نماییم و از رئیس فدراسیون کشتی هم به خاطر پشتیبانی از ما تشکر می نماییم. آقای صالحی امیری را به عنوان یک انسان والا می شناسم و می دانم که چقدر برای ورزش تلاش می کنید. به نظرم مربیان ما کمتر دیده شده و مظلوم واقع شده اند و باید به آنها رسیدگی شود.
بنا در انتها تولد حسن یزدانی را که روز گذشته (جمعه) بود را تبریک گفت و وی را اسطوره کشتی ایران خواند.
غلامرضا محمدی هم ضمن خوش آمد گویی به میهمانان حاضر در این دیدار، خاطرنشان کرد: دکتر صالحی امیری یک انسان بزرگ هستند و از رئیس فدراسیون کشتی تشکر می کنم که از جنس کشتی است. به شخصه صحبت ها را با بچه ها کردیم و هدف هم مشخص است و می دانیم دنبال چه هدفی هستیم و از همه چیز مهمتر حضور محمد بنا در کنار من است و این ارتباط بین بچه های آزاد و فرنگی تجربه خوبی برای ما بوده است. فروردین ماه باید برای کسب ۳ سهمیه در کشتی آزاد و ۳ سهمیه در کشتی فرنگی بجنگیم و امیدوارم که کشتی ما با ۱۲ سهمیه به المپیک برود و انشاء اله در آنجا افتخارآفرین باشیم. امیدوارم که حمایت های لازم از کشتی بشود، چونکه شرایط دشوار می باشد و کشتی گیران و مربیان همه مشکل اقتصادی دارند و امیدوارم که این مشکلات رفع گردد.
مصطفی حسین خانی به نمایندگی از آزادکاران در این دیدار اظهار داشت: برای مشکلات کشتی گیران همچون اشتغال و بیمه آنها کاری کنید، چونکه پس از دوران قهرمانی گرفتار مشکلات خیلی بزرگی می شوند.
محمدعلی گرایی هم به نمایندگی از فرنگی کاران اظهار نمود: امیدوارم در این چند ماه که به المپیک مانده از ما حمایت لازم بشود و مشکلات را هم آقای حسین خانی گفتند.
در انتها این مراسم هم حسن یزدانی کیک تندیس از چهره خویش را به مناسبت سالروز تولدش، برش زد و مورد تشویق حاضرین در سالن قرار گرفت.1399/10/07
12:18:47
5.0 / 5
880
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد