دفاع شخصی

طباطبایی از بهره برداری سالن اختصاصی كاراته اطلاع داد

طباطبایی از بهره برداری سالن اختصاصی كاراته اطلاع داد

رئیس فدراسیون کاراته اظهار داشت: به زودی و با کمک کمیته ملی المپیک شاهد بهره برداری از سالن اختصاصی کاراته خواهیم بود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رئیس فدراسیون کاراته در حاشیه بازدید عصر سه شنبه معاون وزیر ورزش از تمرینات تیم ملی و تاثیرات آن اظهار داشت: قاعدتاً اگر مقرر است یک تیم موفق شود کمک همه می تواند اثرگذار باشد. در این راه همه همچون وزارت ورزش، کمیته المپیک، فدراسیون کاراته و کادر فنی و ملی پوشان نقش ویژه ای دارند و همه یک تیم هستیم که باید با کمک هم سبب موفقیت کاراته شویم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا علی نژاد قولی هم برای کمک به کاراته داده یا خیر، تصریح کرد: ما همیشه مشکلاتمان را با مسؤلان در بین می گذاریم. علی نژاد از خانواده ورزش های رزمی است و نگاه ویژه ای هم به کاراته دارند. امیدوارم با حمایت هایی که انجام می شود بار دیگر شاهد موفقیت کاراته ایران باشیم.
رییس فدراسیون کاراته درباره سرانجام ایجاد سالن مجزا برای کاراته اظهار داشت: کمیته ملی المپیک کارهای در ارتباط با سالن مجزا را پیگیری می کند و ان شالله به زودی شاهد بهره برداری از سالن مختص به ملی پوشان کاراته خواهیم بود. اساسا تا پیش از المپیک این کار صورت خواهد گرفت.
طباطبایی درباره مبحث پرداخت پاداش ملی پوشان کاراته هم اظهار داشت: تا سال ۹۷ پاداش هایی که بر مبنای معیارهای وزارت ورزش مشخص شده به تمامی ملی پوشان کاراته پرداخت شده است.

1399/10/11
00:49:51
5.0 / 5
895
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد