دفاع شخصی

حضور عاشورزاده در تیم تكواندو مس كرمان منتفی شد

حضور عاشورزاده در تیم تكواندو مس كرمان منتفی شد

باشگاه مس کرمان با اضافه شدن تکواندوکار جدید به ترکیب این تیم برای فصل جدید مخالفت کرد تا حضور عاشورزاده در این تیم منتفی شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، در حالیکه طی روزهای گذشته سجاد مردانی سرگروه تیم ملی تکواندو کشورمان و محسن رضایی عضو تیم ملی تکواندو افغانستان برای حضور در لیگ برتر با مس کرمان به توافق رسیده بودند، برای عقد قرارداد با فرزان عاشورزاده هم وارد عمل شدند. که علیرغم موافقت مدیرعامل، این انتقال صورت نگرفت.
سلمان خواجه حسنی مربی تیم تکواندو مس کرمان در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: برای حضور در لیگ برتر تکواندو بودجه مشخصی از جانب هیات مدیره تصویب و در اختیار قرار گرفت. بر همین مبنا هم با تکواندوکاران مورد نظر خود وارد مذاکره شده و قرارداد بستیم. پس از آنکه مبحث جذب فرزان عاشورزاده تکواندوکار ملی پوش کشورمان به جریان افتاد، شرایط را با مدیرعامل مطرح و ایشان هم موافقت کردند، اما برای طی مراحل قانونی، افزایش بودجه و نهایی شدن احتیاج به مصوبه هیات مدیره داشت که عصر امروز شنبه اعلام گردید با این درخواست ما موافقت نشده است.
وی افزود: مس کرمان با جذب نفراتی چون مهدی یوسفی، صادق دهقانی، سید امید حسینی و محمدرضا خانی به همراه چند جوان با آتیه برای صعود از گروه یک به دیدار رقبای خود می رود.


منبع:

1399/10/15
01:37:30
0.0 / 5
987
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد