دفاع شخصی

كشتی گیر سرطانی در انتظار عمل به وعده از جانب كمیته ملی المپیك

كشتی گیر سرطانی در انتظار عمل به وعده از جانب كمیته ملی المپیك

به گزارش دفاع شخصی دارنده مدال نقره کشتی فرنگی نوجوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان که به دلیل مبتلا شدن به سرطان پروستات در حال شیمی درمانی است، در حالی روز گذشته برای بار دوم جراحی کرد که کمیته المپیک هنوز کمک های در ارتباط با مرحله دوم درمان وی در مردادماه را به خانواده او پرداخت نکرده است.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمدرضا آقانیا دارنده مدال نقره کشتی فرنگی نوجوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان در رشته کشتی فرنگی، بهمن سال قبل به علت مبتلا شدن به سرطان پروستات در بیمارستان کسری بستری شد.
بعد از مصاحبه این کشتی گیر با ایسنا در اسفند سال قبل و اعلام ناتوانی در پرداخت هزینه های سنگین چند مرحله شیمی درمانی، بهداد سلیمی قهرمان جهان و المپیک رشته وزنه برداری و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک در امور المپین ها و قهرمانان با حضور در منزل محمد رضا آقا نیا در یکی از روستاهای بابل ضمن عیادت از این قهرمان، مبلغ ۲۰ میلیون تومان به این کشتی گیر برای پرداخت بخشی از هزینه های درمان کمک کرد و از سوی دکتر صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک اعلام کرد، کمیته ملی المپیک تمام هزینه های درمانی این قهرمان را تقبل می کند و پیگیر روند درمانی وی تا زمان بهبود خواهد شد.
اما در صورتی که این قهرمان کشتی چندین بار مراحل شیمی درمانی و همینطور عمل جراحی را پشت سر گذاشته، دیگر خبری از ادامه کمک کمیته ملی المپیک نشد.
سکینه حسین زاده مادر محمدرضا آقانیا در گفتگو با ایسنا، درباره انجام دومین عمل جراحی فرزندش، اظهار نمود: روز گذشته برای دومین مرتبه عمل جراحی انجام شد. بعد از انجام ۷ مرحله شیمی درمانی طی ماه های گذشته، در این عمل از غده داخل شکم محمدرضا نمونه برداری شد تا بررسی شود و مشخص شود آیا مراحل شیمی درمانی ادامه پیدا کند یا اینکه مشکل او با دارو حل خواهد شد.
وی درباره وعده کمیته المپیک برای پرداخت کامل هزینه های درمان، اظهار داشت: ما در مرحله اول درمان حدود ۴۰ میلیون تومان هزینه کردیم. آقای سلیمی اواخر سال قبل به منزل ما آمدند و مبلغ ۲۰ میلیون تومان بعنوان کمک هزینه درمان پرداخت کردند و قرار شد در ادامه شاخص های در ارتباط با درمان محمدرضا را عرضه دهیم تا هزینه ها را به طور کامل پرداخت کنند. مرداد ماه سال جاری شاخص های در ارتباط با مرحله دوم درمان را به کمیته المپیک دادیم و قرار شد پرداخت گردد اما تابحال هیچ مبلغی پرداخت نشده است.
وی تصریح کرد: روز گذشته هم به سختی مبلغ ۳۰ میلیون تومان برای عمل جراحی دوم علی الحساب به حساب بیمارستان واریز کردیم تا جراحی صورت گیرد.1399/10/18
00:00:26
0.0 / 5
750
تگها: المپیك , كمیته
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد