دفاع شخصی
اختصاصی مهر؛

درخواست اهالی موی تای از وزیر ورزش برای تغییر مدیریت این رشته

درخواست اهالی موی تای از وزیر ورزش برای تغییر مدیریت این رشته

بعضی از اساتید رشته موی تای با ارسال نامه ای به وزارت ورزش خواهان تغییر مدیریت در این رشته شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، موی تای همچون رشته های تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی بود که در دوران سرپرستی شهرام عظیمی (معاون فعلی باشگاه استقلال)، بعد از برکناری درخشان نیا از مسئولیت این رشته و حضور جواد نصیری بعنوان سرپرست، خردادماه سال قبل به فدراسیون انجمن های ورزشی منتقل شد. در نهایت هم مجمع سالیانه این رشته، نصیری را بعنوان رئیس انجمن برگزید.
اما هفته گذشته بعضی از اساتید این رشته رزمی با ارسال نامه ای به وزارات ورزش خواهان تغییر مدیریت در این رشته شدند. در این نامه آمده است:
«با سلام و آرزوی توفیقات الهی، با احترام، این جانبان مربیان، داوران، قهرمانان و پیشکسوتان جامعه موی تای کشور به استحضار می رسانیم، نظر به روی کار آمدن آقای جواد نصیری بعنوان سرپرست انجمن موی تای کشور و علیرغم کارنامه پرانتقاد ایشان اعم از:
۱- برکنار مدیران و عناصر کلیدی، فنی و تأثیرگذار موی تای در سطح استان های کشور بدون در نظر گرفتن توانمندی، صلاحیت فنی و مدیریتی آنان.
۲- گزینش بازیکنان منتخب خارج از روند قانونی و انتخاب با عنایت به مسائل مالی و.... علیرغم شعار حمایت مالی از تیم ملی و ملی پوشان
۳- صدور ابلاغ های مختلف مربیگری و سرمربیگری تیم های ملی از بدو انتصاب بگونه ای که افراد منتسب، ناشناخته و فاقد تعصب و تعهد فنی و مدیریتی بخوبی ملموس می باشد.
۴- عدم صدور و تحویل احکام فنی و قهرمانی ادوار گذشته
۵- اعلام ابطال و بی کیفیت خواندن احکام صادر فنی در سطح کشور و به طبع برگزاری ادوار مختلف و دریافت مبالغ هنگفت تحت این عنوان
علیهذا کلیات مطرح شده موجبات بی اعتمادی اهالی این رشته در کشور را نسبت به اساتید و مسؤلان را به دنبال داشته است و لیکن باعث رکود شدید موی تای در جهت جذب و گسترش این ورزش کهن شده است.
لذا خواهشمند است با عنایت به حضور پربرکت و دلسوزانه اساتید و پیشکسوتان موی تای کشور نسبت به تغییر مدیریت فعلی و ایجاد مدیریتی مدبرانه و مقتدر، موی تای کشور از وضعیت اسفناک فعلی نجات دهید
اما نکته مهم افزایش مشکلات موی تای در طول یکسال گذشته است و متأسفانه در دوران سرپرستی عظیمی تصمیماتی در این فدراسیون اتخاذ شد که تبعات مانند همین موی تای، بیشتر مشکلاتی را برای اهالی این دست رشته ها بوجود آورده است و اهالی این رشته امیدوار به دخالت وزارت ورزش و برون رفته این رشته از وضعیت فعلی می باشند.
منبع:

1399/04/01
14:58:18
5.0 / 5
2214
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد