دفاع شخصی
لیگ برتر تكواندو؛

كادر فنی نظاره گر بازیها

كادر فنی نظاره گر بازیها

به گزارش دفاع شخصی رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور در حالی به میزبانی خانه تکواندو شروع شد که کادر فنی تیم ملی با دقت تک تک مبارزات را از نزدیک تماشا کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، نوزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو تحت عنوان جام خلیج فارس و گرامیداشت سردار قاسم سلیمانی بامداد امروز در سالن تکواندو شروع شد. طبق برنامه ریزی تیم های مس کرمان، شهرداری ورامین، فتح صدر البرز و استقلال در گروه یک پس از ۴۸ ساعت قرنطینه به سالن خانه تکواندو آمدند تا بازی های در دور مقدماتی خویش را برگزار کنند.
با توجه به آنکه تکلیف تیم های صعود کننده در انتها بازی های امروز مشخص خواهد شد، بازی ها از حساسیت بالایی برخوردار بود و تیم ها با دقت نظر بیشتری از نفرات موجود در ترکیب خود استفاده می کردند.


فریبرز عسکری سرمربی و علی محمد بسحاق مربی تیم ملی از آغاز شروع مسابقات در سالن حضور داشته و رقابتها را از نزدیک زیر نظر داشتند. طبق برنامه ای که از پیش از سوی سرمربی تیم مل اعلام شده مقرر است کادر فنی از بین نفرات حاضر در لیگ بهترین ها را به اردو دعوت کنند.
اعضای تیم ملی تکواندو بانوان که در خانه تکواندو اردوی آماده سازی خود را ایجاد کرده اند با حضور در سالن دیدار تیم های مس کرمان و شهرداری ورامین را از نزدیک تماشا کردند.

کمیته داوران قضاوت این دوره از مسابقات را به بهترین داوران تکواندو سپرد. نکته مهم اینکه حسینعلی نظری و سیروس رضایی از داوران برجسته بین المللی کشورما که سابقه مسئولیت کمیته داوران را به برعهده داشتند به همراه حافظ مهدوی رئیس فعلی این کمیته کار نظارت بر مسابقات را برعهده داشتند. همین مبحث سبب شد تا اعتراض مربیان و تکواندوکاران به حداقل برسد.

هادی ساعی مدیرفنی تیم ملی تکواندو از همان ابتدای مسابقات به همراه تیم فتح صدر البرز در سالن حضور داشت و دقایقی هم با سید محمدپولاگر رئیس فدراسیون هم ملاقات و گفتگو کرد.

به دلیل شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی از تماشاگران علاقه مند به تکواندو خواسته شده بود به سالن تشریف نیاوردند. و فقط تیم ها در سالن حضور داشتند.
سازمان لیگ سازماندهی خوبی برای این مسابقات داشت. تیم ها با استقرار در هتل، تست کرونا داده، همانجا وزنکشی کرده و سالنی هم برای تمرین در اختیار تیم ها قرار گرفت. در زمان برگزاری هم نظم خوبی بر سالن حکمفرما بود.

1399/10/21
14:00:40
0.0 / 5
1255
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد