دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی عنوان شد:

حضور قطعی 47 تیم درلیگ های كاراته

حضور قطعی 47 تیم درلیگ های كاراته

به گزارش دفاع شخصی دبیر سازمان لیگ کاراته اظهار داشت: از میان تیم هایی که در ثبت نام اولیه برای حضور در لیگ های کاراته اعلام آمادگی کرده بودند تا کنون حضور 47 تیم قطعی شده است.کورش گنجی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه کرد: هدفگذاری ما برای فصل جدید برگزاری رقابتهای لیگ در دو بخش بانوان و آقایان در سوپر لیگ و لیگ برتر کنترلی و سوپر لیگ سبک های آزاد می باشد که در حال انجام مقدمات آن هستیم.
وی اضافه کرد: چهاردهمین دوره سوپر لیگ کاراته بانوان و شانزدهمین دوره سوپر لیگ آقایان یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سومین دوره لیگ برتر جام ولایت و دومین دوره سوپر لیگ سبک های آزاد جام خلج فارس را پیش رو داریم که به زودی مراحل انجام کار، زمان و مکان برگزاری را اعلام خواهیم کرد.
دبیر سازمان لیگ کاراته افزود: برای حضور در این رقابتها در مجموع ۱۰۳ تیم اعلام آمادگی کرده بودند که تا کنون ۴۷ تیم مراحل را تکمیل و حضورشان قطعی شده است. با وجود اتمام مهلت ثبت نام، به سبب شرایط خاص این دوره با وجود شیوع کرونا، این فرصت را دادیم که تیم های متقاضی مدارک خودرا کامل کرده و عرضه کنند. کلیه برنامه های لیگ تدوین شده و بعد از مشخص شدن قطعی تعداد تیم ها، زمان برگزاری مراسم قرعه کشی را مشخص کرده و درباب نحوه برگزاری و سایر مسائل مهم همچون تعداد تست های مثبت برای لغو بازی و … تصمیم گیری خواهیم کرد.
وی در آخر اظهار داشت: تیم های شرکت کننده مطمئن باشند که سلامتی مربیان، ورزشکاران، داوران و عوامل اجرائی در اولویت است و تصمیمات در امتداد رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود. در وضعیت فعلی منتظر اعلام نظر فدراسیون پزشکی ورزشی هستیم تا با کسب مجوز (Rapid Test) بتوانیم کارها را به خوبی به سرانجام برسانیم.


منبع:

1399/10/22
17:40:56
0.0 / 5
1328
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد