دفاع شخصی

ماجرای سیلی و فحاشی هادی ساعی در لیگ تكواندو چه بود؟

ماجرای سیلی و فحاشی هادی ساعی در لیگ تكواندو چه بود؟

به گزارش دفاع شخصی دارنده ۲ طلای المپیک نسبت به برخی رفتارها که آنها را ˮبی احترامی عمدیˮ قلمداد می کند، از کوره دررفت و در جریان برگزاری لیگ تکواندو به صورت دبیر سازمان لیگ سیلی زد!به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رقابت های دور رفت لیگ برتر تکواندو امروز(پنج شنبه، ۲۵ دی) در خانه تکواندو برگزار گردید. در حالیکه این رقابت ها در حال پیگیری بود، هادی ساعی پرافتخارترین تکواندوکار ایران و مدیر فنی تیم ملی وارد سالن رقابت ها شد و نظاره گر رقابت ها بود.

پس از ساعتی، بابایی دبیر سازمان لیگ تکواندو از بلندگوی سالن به ساعی خوش آمد اظهار داشت که این اقدام او با عصبانیت شدید ساعی همراه شد.

ساعی با دلخوری از این که چرا بابایی "به عمد" به او "دیر خوش آمد گفته"، به سمت وی رفت و با زدن سیلی به صورت او، به دبیر سازمان لیگ تکواندو فحاشی کرد.

ساعی پیش از این هم از این مورد دلخوری شدید داشته و اعتقاد دارد، مسؤلان سازمان لیگ هفته گذشته هم در حالیکه او را بارها در سالن دیده اند اما بعد از ساعت ها به او خوش آمد گفته اند.

ساعی به پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو هم گلایه کرده و گفته بود، این برخوردها با نیت خاص و با هدف بی احترامی و کوچک کردن او صورت می گیرد.
1399/10/26
23:56:11
0.0 / 5
719
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد