دفاع شخصی
در واكنش به محرومیت یك ساله و جریمه نقدی

هادی ساعی: نمی توانند فضا را بر من ببندند

هادی ساعی: نمی توانند فضا را بر من ببندند

به گزارش دفاع شخصی دارنده دو طلای المپیک و دو طلای جهان در رشته تکواندو که اخیرا با محرومیت و جریمه نقدی روبرو شده است، اظهار داشت: طلب زیادی از فدراسیون تکواندو دارم؛ جریمه ام را از همان طلبم کم کنند.


هادی ساعی در گفتگو با ایسنا، درباره صدور حکم محرومیت یک ساله و ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی از جانب کمیته قضایی فدراسیون تکواندو، اظهار نمود: هم معنوی و هم مادی طلب زیادی از فدراسیون تکواندو دارم، از همان طلبی که دارم جریمه ام را بردارند. این ها از قبل برای من برنامه ریزی کرده بودند و این حکم برایم قابل پیشبینی بود. این ها می خواستند من را عصبانی کنند. من کار آنچنانی نکردم، اما بزرگنمایی کردند و در نهایت به خواسته شان رسیدند.
دارنده دو طلای المپیک و دو طلای جهان، اضافه کرد: از آقای پولادگر بعنوان یک فرد معتقد فقط این انتظار را داشتم که در این دو روز حداقل او و فرهادیان مصاحبه کنند و شهادت بدهند که من هفته گذشته هم به این آقایان جلوی آنها گفتم که لطفا دیگر اسم من را پشت بلندگو نیاورید و به من خوش آمد نگویید. این حقی است که به گردن فولادگر است. بعد از اتفاقات روز پنجشنبه به آقای پولادگر زنگ زدم اما پاسخ تماس من را نداد و دیگر هم با من تماس نگرفت. من هم دیدم وقتی پاسخ نمی دهد، دیگر تماس نگرفتم. به هر حال این ها زیردست مدیر مجموعه هستند و وقتی دید که هفته گذشته به عمد با شیطنت به من بی احترامی کردند، با آنها برخورد می کرد. من را که محروم کردند، اما آیا با این افراد که تخلف داشتند هم برخورد می شود؟
وی با انتقاد شدید از مسؤلان سازمان لیگ تکواندو، اظهار داشت: بچه های تیم من چند بار به سازمان لیگ رفتند تا آی دی کارت من را بگیرند اما هر بار به بهانه های مختلف آنرا ندادند. آنقدر نمی دانند که گفته بودند سیستم قطع است اما از ما خواستند که ارنج تیممان را با همان سیستم ثبت کنیم؛ وقتی بچه های تیم ما گفتند سیستم که گفتید قطع است، گفتند نه مشکلی ندارد. فقط دنبال این بودند که اذیت کنند و برای من حاشیه بوجود بیاورند.
ساعی ضمن اشاره به درگیری اش با دبیر سازمان لیگ تکواندو، اظهار داشت: آن آقا که اسمش را نمی آورم، چون گُنده می شود، عنوان نمود ساعی من را زده است. اولا من او را نزدم چون در حد و اندازه من نیست. همان آقا جای پسر سرپرست تیم من است. وقتی سرپرست تیممم نزد او می رود تا به تصمیمشان درباره مسابقات و تغییر غیرقانونی ارنج یکی از تیم ها اعتراض کند، سر سرپرست تیم ما که سن پدر او را دارد داد و بیداد می کند و می گوید به شما چه ربطی دارد؟ سرپرست ما هم جواب می دهد این تصمیم غیرقانونی شما روی تیم ما تأثیر می گذارد. رئیس کمیته فنی که می گوید حرف من بالاتر از قانون است، وقتی این ها که پیشکسوت هستند این حرف ها را می زنند، خب کوچکترها هم یاد می گیرند و می گویند حتما ما هم به پیشکسوت و قهرمان ها توهین نماییم اتفاقی نمی افتد. چرا باید دبیر فدراسیون به سالن بیاید و به مسؤلان یکی از تیم ها بگوید با تغییر ارنج تیم رقیب، که کار غیرقانونی می باشد، موافقت کنید.
وی در ادامه ادعا کرد: خانم سروی نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو چهار روز پیش به خواهر من زنگ زد و گفت فلان بازیکن را در ارنج خودتان بگذارید. او فکر کرده خواهر من هم مثل دو یا سه مربی دیگر "توسری خور" است که هر کاری خواستند بکنند و صدایشان هم درنیاید. من و خواهرم چون جلوی این ها می ایستیم معلوم است از ما خوششان نمی آید. او هم در جواب خانم سروی گفته این مورد چه ارتباطی به شما دارد؟
ساعی اضافه کرد: خب این حرف یعنی چه؟ خانم سروی مگر بی تجربه است؟ او خودش مربی لیگ، مربی و سرپرست تیم ملی بوده و مسئول بانوان است؛ چرا باید چنین کاری را انجام دهد؟ وقتی بزرگان تکواندو چنین گاف هایی می دهند خب معلوم است کوچکترها هم دیگر حرمت نگه نمی دارند. به خانم سروی گفتم خانم شما چه حقی دارید که بگویید تیم ها چه ترکیبی به میدان بفرستند؟ وی در جواب گفت "ما می خواستیم آن بازیکن را چون ملی پوش است، محک بزنیم". به او گفتم آن بازیکن در اردوهای تیم ملی است و او را محک نمی زنید، آن وقت می خواهید در یک بازی لیگ محک بزنید؟ این کارها فقط بخاطر این است که تمام اعضای کادر فنی تیم ملی بانوان، کادر فنی تیم کن هستند و با این کارها می خواهند برنده شوند.
مدیر فنی تیم ملی تکواندو، با اشاره به اینکه "از «بابایی» بابت اتفاقات رخ داده عذرخواهی کرده ام"، اظهار داشت: او آنقدر کوچک است که پس از آن گفت ساعی از من حلالیت نطلبیده است. من بخاطر شخصیت خودم این کار را کردم و از او دلجویی کردم.
وی در واکنش به این مسئله که تیم ملی امکان دارد با این حواشی صدمه ببیند، اظهار داشت: این ها اصلا تیم ملی و المپیک برایشان مهم نیست. آقای تمجید - رئیس سازمان لیگ - هفته گذشته به نگهبانان گفته بود چرا ساعی و عسکری سرمربی تیم ملی را به سالن راه دادید و از آنها تست PCR نخواستید؟ دعوای من سر این بود که اسم من را نیاورید و خیر مقدم نگویید، اما آنقدر این ها دروغگو هستند که گفتند ساعی گفته چرا اسم من را نگفتید.
پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران در پاسخ به این پرسش که "با این رأی سنگین کمیته انضباطی آیا به حضور در تیم ملی بعنوان مدیر فنی ادامه می دهد؟" اظهار نمود: کسی نمی تواند در تکواندو فضا را برای من ببندد یا باز کند. آنجا خانه من است. آنها که فکر می کنند می توانند فضا را برای من ببندند، اصلا در این حد و اندازه ها نیستند. هر تصمیمی که خودم بخواهم، می گیرم. بودن یا نبودن در تیم ملی برای شخص من فرقی ندارد؛ اگر شرایط خوب باشد می مانم و در غیر اینصورت ادامه نمی دهم.
منبع:

1399/10/27
18:51:55
0.0 / 5
956
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد