دفاع شخصی
پس از اتفاقات اخیر؛

هادی ساعی یك سال محروم شد

هادی ساعی یك سال محروم شد

به گزارش دفاع شخصی بعد از اتفاقات روز پنجشنبه در جریان لیگ برتر تکواندو کمیته انضباطی این فدراسیون رای به محرومیت یک ساله هادی ساعی داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مجید ناظمی دبیر کمیته قضایی فدراسیون تکواندو عصر جمعه پس از آخر رقابت های لیگ برتر در گروه دوم، در جمع خبرنگاران، از رأی کمیته انضباطی در مورد هادی ساعی اطلاع داد.
وی ابتدا در مورد تغییر نتیجه دیدار دانشگاه آزاد و پارسیان البرز اظهار داشت: با وجود آنکه تغییر ترکیب تیم پس از شروع بازی انجام شده بود و توافق دو تیم در این خصوص هم برخلاف آیین نامه صورت گرفته بود، با اعتراض انجام شده، نتیجه بازی تغییر نمود و حتی سرپرست تیم دانشگاه آزاد بعد از اعلام رأی هیچ اعتراضی نداشت و پذیرفت که رأی ما قانونی بوده و در نهایت نتیجه بازی چهار بر چهار مساوی شد که این یعنی اجرای عدالت و با همین رأی، فرمانیه صعود کرد.
ناظمی به اتفاقات روز گذشته هم اشاره نمود و اظهار داشت: هادی ساعی یکی از قهرمانان پرارزش ورزش است و ای کاش این اتفاق برایش رخ نمی داد اما این مورد جامعه ورزش و مردم را به واکنش واداشت چون مردم از قهرمان المپیک توقع این کار را نداشتند. خیلی تلاش کردم تا این مورد در خانه تکواندو حل شود و حدود سه ساعت در این خصوص صحبت کردیم اما بالاخره این درگیری رسانه ای شد تا عملاً کار از دست ما بیرون برود.
دبیر کمیته انضباطی افزود: هادی ساعی در این خصوص مطالبی را بیان کرد که در دو صفحه یادداشت کردیم و در حضور من از دبیر سازمان لیگ حلالیت طلبید و عذرخواهی نمود. سپس این مورد را مکتوب و امضا کرد اما نکته ای که وجود داشت این بود که ما باید در این خصوص تصمیم گیری می کردیم تا پاسخگوی جامعه مدنی و رسانه ها باشیم.
وی درباره حکم ساعی اظهار داشت: با عنایت به رفتار هادی ساعی و مصاحبه های روز گذشته او در خصوص تکذیب برخورد فیزیکی با بابایی، حکم را صادر کردیم. طی این حکم از امروز (جمعه) هادی ساعی حق ورود و شرکت در سالن مسابقات را در چارچوب رقابت های لیگ و قهرمانی کشور به مدت یکسال نخواهد داشت. نکته دوم اینکه ایشان یک سال از فعالیت در لیگ تحت هر عنوانی محروم هستند. همینطور ساعی به جزای نقدی ۱۰ میلیون تومان محکوم شد.
ناظمی در انتها تصریح کرد: این حکم می توانست سنگین تر باشد که با وساطت رئیس فدراسیون حداقل جرایم را برای وی در نظر گرفتیم که در مدت ۷۲ ساعت پس از ابلاغ رأی می تواند از راه استیناف به این رأی اعتراض کند. البته از آنجایی که او مدیر فنی تیم ملی است حضورش در مسابقات انتخابی تیم ملی و تمرینات این تیم بلامانع است.


منبع:

1399/10/28
17:45:15
0.0 / 5
960
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد