دفاع شخصی

ماجرای انتقاد شدید علیرضا دبیر از مدیركل ورزش لرستان

ماجرای انتقاد شدید علیرضا دبیر از مدیركل ورزش لرستان

به گزارش دفاع شخصی علیرضا دبیر در مسافرت به لرستان از نحوه برخورد او با مسؤلان فدراسیون کشتی در زمان برگزاری جلسه و بی توجهی وی به رشته کشتی شدیدا انتقاد نمود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، علیرضا دبیر در ادامه سفرهای استانی خود برای کمک به رشد و توسعه کشتی و رفع موانع در راه ورزش اول ایران، اینبار به لرستان سفر کرد، استانی که روزگاری نقش پررنگی در کشتی داشت اما چند سالی است با بی توجهی مسؤلان استانی، جایگاه خویش را از دست داده است.
اما این سفر حواشی زیادی داشت و رئیس فدراسیون کشتی از بی توجهی مدیرکل ورزش لرستان نسبت به کشتی و وضعیت کشتی گیران و مربیان شدیدا انتقاد نمود.
علیرضا دبیر در حضور استاندار لرستان، زمانیکه از مدیر کل ورزش این استان سوال کرد چه مقدار برای کشتی استان هزینه کرده است، وی در جواب گفت یک و نیم میلیارد تومان. وقتی دبیر در همان دیدار از رئیس هیات کشتی لرستان هم این سوال را مطرح نمود، وی در پاسخ اظهار داشت: حتی یک ریال هم از سوی اداره کل ورزش به کشتی کمک نشده است!
این مبحث سبب گلایه مدیرکل ورزش لرستان شد تا جاییکه وی بعد از این دیدار در جلسه با علیرضا دبیر زمانیکه رئیس فدراسیون کشتی در حال صحبت بود، مبادرت به ترک جلسه کرد که این برخورد وی با انتقاد شدید دبیر همراه شد.
دبیر که از بی توجهی استاندار لرستان به ورزش هم گلایه داشت، با انتقاد شدید از ترک جلسه از جانب مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، اظهار داشت: مشت نمونه خروار است.
رئیس فدراسیون کشتی، اضافه کرد: من نه «پول بگیر کسی و نه جیره خوار کسی هستم»، خدا پدر «آشنا گر» استاندار سمنان را بیامرزد، در استانی که ورزش کشتی در آن خیلی مطرح نیست، ایشان دو میلیارد تومان به این ورزش اختصاص داد، فرماندارش هم ۲۵۰ میلیون تومان به کشتی کمک کرد.
دبیر همینطور در ادامه این سفر خطاب به هیئت های کشتی لرستان اظهار داشت: بدانید در کدام استان هستید، کشتی گیران و بزرگان کشتی در کنار هم بایستید، یک دست شوید می توانید یقه شان را بگیرید، هر چه همدیگر را بزنید وضعیت کشتی از این بدتر می شود.
منبع:

1399/11/04
22:20:25
0.0 / 5
1209
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد