دفاع شخصی
رئیس فدراسیون كشتی:

۱۹۸ نامه محرمانه فدراسیون كشتی گم شده

۱۹۸ نامه محرمانه فدراسیون كشتی گم شده

لرستان رئیس فدراسیون کشتی می گوید: 198 نامه محرمانه این فدراسیون گم شده و حتما تخلفی موجب این کار شده است.


علیرضا دبیر اول بهمن ماه در نشست هم اندیشی با هیئت های کشتی شهرستان های لرستان، اظهار نمود: باید بتوانید از آموزش و پرورش کمک بگیرید، چونکه استفاده از ظرفیت های این نهاد فواید زیادی دارد.
وی با تکیه بر اینکه مربی نوجوانان نمی تواند بزرگسالان را هم تمرین دهد، تصریح کرد: من استاد دانشگاه هستم اما نمی توانم بچه کلاس هفتم خودم را درس بدهم. هر مربی باید مختص یک رده سنی باشد.
دبیر خاطرنشان کرد: درجه و رده سنی تمام مربی ها باید مشخص و اطلاعات آن در سایت فدراسیون بارگذاری شود.
رئیس فدراسیون کشتی تاکید کرد: مربیانی که در باشگاه تمرین ندهند کارت آنان گرفتار مشکل می شود و با هیچ کسی تعارف نداریم.
ایشان در ادامه اظهار داشت: در مدتی که رئیس فدراسیون کشتی هستم فقط یک سفر خارجه رفته ام که آن هم با پول خودم بوده و دنبال این جور سفرها نیستم!
دبیر با انتقاد از برخی مربیان در مورد وزن کم کردن کشتی گیران رده های پایه بیان نمود: متاسفانه بعضی از این رفتارها غیراصولی بوده و به بچه ها لطمات زیادی وارد کرده است و باید جلوی این جور کارها گرفته شود.
رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه می گویند مربیگری عشق است، تصریح کرد: من می گویم مربیگری دیوانگی است و مربی های کشتی دیوانه هستند.
وی با اشاره به اینکه کشتی به حدی بزرگ است که کسی نمی تواند همه آنرا بلد باشد، خاطرنشان کرد: باید آموزش را جدی بگیریم و در این راستا هر کاری صورت گیرد بازهم شاید کافی نباشد.
دبیر در ادامه صحبت هایش اظهار داشت: ۱۹۸ نامه محرمانه فدراسیون کشتی گم شده که ۱۰۰ درصد تخلف انجام شده و هر کاری کردیم این نامه ها پیدا نشد.
رئیس فدراسیون اظهار داشت: نمی دانم تا چه روزی در فدراسیون کشتی دوام بیاورم اما تا روزی که هستم برای پیشرفت این رشته تلاش می کنم.1399/11/05
13:36:04
0.0 / 5
1152
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد