دفاع شخصی
لیگ برتر تكواندو؛

نورملكی: با قاطعیت قهرمان شدیم

نورملكی: با قاطعیت قهرمان شدیم

به گزارش دفاع شخصی فنی ترین مربی لیگ برتر بانوان اظهار داشت: باتوجه به قهرمانی تیم فتح و برتری قاطع در مقابل رقیب اصلی باید نفرات بیشتری از تیم ملی به اردو دعوت می شدند.فاطمه نورملکی سرمربی تیم فتح صدرالبرز با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: شروع لیگ پس از حدود یک سال برای تیم ها و تکواندوکاران جذابیت های بالایی داشت. ضمن اینکه نحوه برگزاری لیگ در وضعیت شیوع ویروس کرونا حساسیت های خاص خودش را داشت که از یک سو قهرمانان می بایست با دقت نظر بالا وارد زمین می شدند و هم کادر فنی تیم ها متناسب با شرایط موجود تصمیمات بی نقص در رابطه با انتخاب تکواندوکاران خود در ترکیب اصلی می گرفتند.
سرمربی فتح صدر البرز در مورد کسب عنوان قهرمانی هم اظهار داشت: در دومین سال حضور خود در رقابتهای لیگ برتر بانوان موفق به کسب دومین قهرمانی مقتدرانه خود شدیم. این افتخار در شرایطی رقم خورد که تمامی ارکان باشگاه در یک جبهه متحد با هدف گذاری های سنجیده و همین طور اجرای دقیق و منظم تمام برنامه های کاربردی که برای آماده سازی تیم در نظر گرفته شده بود، در زمان برگزاری بی نقص ظاهر شده و در نهایت دست به دست هم با تلاش کادر فنی و قهرمانان کاری بزرگ و باارزش را به سرانجام رساندیم.

فنی ترین مربی لیگ برتر درباب سطح فنی مسابقات هم اظهار داشت: باتوجه به شرایط حاکم بر ورزش دنیا که ورزش ایران هم از این قاعده مستثنی نیست بخاطر شیوع ویروس کرونا بیماری کرونا، برگزاری این دوره از مسابقات لیگ کاملاً متفاوت با دوره های قبل بوده و با وجود آنکه چون فصول گذشته به صورت رفت و برگشت نبود، به جرأت می توان گفت به لحاظ فنی و همین طور جذابیت نسبت به فصل گذشته بمراتب با کیفیت بالاتری به سرانجام رسید. قهرمانان با هدف رسیدن به تیم ملی با حداکثر توان وارد مسابقات شدند و این مساله به جذابیت مسابقات افزود.
وی در مورد قضاوت داوران هم اظهار داشت: سطح داوری غیر از یکی دو مورد اشتباهات جزئی در مجموع کیفیت خوبی داشت، با آنکه داوران حدود ۱۱ ماه از میادین دور بودند ولی در این دوره از مسابقات بخوبی قضاوت داشتند و باید به همه آنها خسته نباشید بگویم.
سرمربی فتح در آخر در دعوت شش تکواندوکار از این تیم به اردوی تیم ملی اظهار داشت: این تعداد دعوت شده ها بدلیل درخشش بالای تکواندوکاران بود و معتقدم تلاش اعضای تیم ملی کمتر دیده شد. انتظار داشتیم تکواندوکارانی چون مریم ملکوتی خواه، مبینا کلیوند و ملیکا میرحسینی بدلیل درخشش خیلی خوبی که داشتند حداقل به اردو دعوت شوند. وقتی تیمی در تقابل رو در رو با نتیجه ۷ به ۱ برنده خارج می شود، بطور قطع نفرات آن می توانند بار فنی بسیار بالایی را داشته باشند.


منبع:

1399/11/07
13:30:07
0.0 / 5
1324
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد