دفاع شخصی
خدابنده:

قدر حضور در اردوی تیم ملی را می دانم

قدر حضور در اردوی تیم ملی را می دانم

ملی پوش با سابقه تکواندوی ایران بعد از دعوت به اردوی تیم ملی اظهار داشت: انگیزه زیادی دارم و امیدوارم با تلاش زیاد بتوانم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم.اکرم خدابنده در گفت و گو با ایسنا، درباره دعوت به اردوی تیم ملی، اظهار نمود: بعد از اختتام لیگ نام من و میرحسینی در فهرست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی نبود اما من به نظر کادر فنی تیم ملی احترام گذاشتم و هیچ اعتراضی نکردم. خوشبختانه بعد از دو روز با صلاحدید سرمربی تیم ملی من به همراه ملیکا میرحسینی به اردوی تیم ملی دعوت شدیم. فرصتی است که به من داده شده و حتما از این فرصت به بهترین شکل و با همه توان استفاده خواهم کرد.

دارنده مدال نقره بازی های آسیایی و طلای دانشجویان جهان، اضافه کرد: همه توانم را به کار می گیرم تا با نشان دادن بهترین عملکرد نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنم.

وی درباره اینکه در صورت داشتن شرایط مناسب سرمربی تیم ملی بر روی او برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک نظر دارد، اظهار داشت: واقعا جا دارد از استاد کمرانی سرمربی تیم ملی تشکر کنم. بله وقتی با من صحبت کردند همین موضوع را اعلام نمودند و خیلی خوشحالم که این فرصت در اختیار من داده شده که بتوانم با عملکرد خوب به تیم ملی کمک کنم.

خدابنده درباره شرایط بدنی خود اشاره کرد: از زمانی که بحث شیوع ویروس کرونا بود و همه مسابقات تعطیل شد، من خیلی حرفه ای تمریناتم را پیگیری کردم و استاد کمرانی می دانند که من تمریناتم را با جدیت پیگیری می کردم. به لحاظ آمادگی جسمانی در وضعیت خوبی هستم و امیدوارم حضور در اردوی تیم ملی نیز موجب آفزایش آمادگی من شود. اساسا با حضور در اردوی تیم ملی می توانم به شرایط خوبی برسم و بهترین عماکردم را نشان بدهم.

وی در آخر اظهار داشت: قدر این فرصت را می دانم و امیدوارم با تلاش زیاد بتوانم در نهایت نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم و برای کسب سهمیه المپیک به میدان بروم.
1399/11/10
14:45:09
0.0 / 5
890
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد