دفاع شخصی
امیر صدیقی :

لیگ برتر ووشو نخستین رویداد رسمی دنیا در دوران كرونا است

لیگ برتر ووشو نخستین رویداد رسمی دنیا در دوران كرونا است

رئیس فدراسیون ووشو اظهار داشت: پس از یک وقفه طولانی شاهد برگزاری رقابتهای لیگ برتر ووشو بعنوان نخستین و تنها رویداد رسمی این رشته در دنیا هستیمامیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو با بیان این مطلب به خبرنگار مهر اظهار داشت: با همکاری خوب باشگاههای ورزشی و برنامه ریزی خوب سازمان لیگ موفق شدیم مسابقات برتر ووشو مردان را با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و مقررات مربوطه در حال برگزاری است.
صدیقی اضافه کرد: تمام ووشوکاران، مربیان، مسئولان تیم ها، داوران و عوامل برگزاری تست کرونا داده و خدا را شکر همه تست ها هم منفی بوده است. باتوجه به شرایط پیش بینی شده، نحوه تردد، اقامت و حضور در سالن مسابقات به نحوی است که همه در قرنطینه کامل هستند و کسی اجازه خروج از آنرا ندارد و امیدوارم با رعایت تمام نکات مورد نظر و الزام استفاده ماسک در تمام اوقات غیر از زمان مبارزه، مشکلی پیش نیاید.
وی در مورد کیفیت برگزاری مسابقات اظهار داشت: پس از یک سال وقفه در برگزاری مسابقات به سبب شرایطی خاصی که شیوع ویروس کرونا ایجاد کرد، این نخستین رویداد رسمی است که قهرمانان، مربیان و داوران وارد میدان می شوند و همین موضوع انگیزه و شادابی خوبی را به جامعه ووشو تزریق کرده است و باتوجه به نحوه برگزاری مسابقات که کوشیدیم با شرایط بسیار جدید برگزار نماییم که بازخورد خوبی داشته است.
رئیس فدراسیون ووشو در آخر اظهار داشت: در طول یکسال گذشته هیچ رویدادی رسمی در این رشته در سطح دنیا برگزار نشده است و لیگ برتر ووشو ایران نخستین رویداد رسمی در سراسر جهان است و پس از اختتام رقابتها گزارش کامل را به فدراسیون جهانی دراین زمینه ارسال خواهیم کرد.
لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور پنجشنبه گذشته در سالن آکادمی ملی ووشو شروع و تا روز سه شنبه ادامه خواهد داشت.

1399/11/12
14:32:55
0.0 / 5
857
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد