دفاع شخصی

تائید برگزاری مسابقات جهانی و سهمیه المپیك تكواندو در سال ۲۰۲۱

تائید برگزاری مسابقات جهانی و سهمیه المپیك تكواندو در سال ۲۰۲۱

اولین نشست شورای اجرائی فدراسیون جهانی تکواندو در سال 2021 با تاکید بر بازگشت ایمن برای برگزاری رویدادهای تکواندو در سال 2021 اجرا شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در تقویم زمان بندی امسال دو رویداد بزرگ بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو و قهرمانی جهان ۲۰۲۱ – ووشی وجود دارد که در این نشست در مورد اهداف و حضور در المپیک توکیو و مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره آسیا و اروپا تا ماه می (اردیبهشت) بحث و تبادل نظر شد.
با تصمیم شورای اجرائی فدراسیون جهانی تکواندو رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۲۱ مهرماه در همان کشور چین برگزار می شود و رقابت های کسب سهمیه المپیک نیز در موعد مقرر برگزار می گردد.
در این سال چندین رویداد افتتاحیه شامل مسابقات آزاد جهانی تکواندو زنان، چالش گرندپری فدراسیون جهانی تکواندو، رقابت های محلی فدراسیون جهانی تکواندو و نمایش مهارت های فوق العاده استعدادهای درخشان جهان برگزار می گردد.
"دکتر چو" رئیس فدراسیون جهانی تکواندو اظهار داشت: شروع رقابت ها برای ورزشکاران، طرفداران و آینده ورزش تکواندو در اولویت قرار دارد اما با این وجود ما باید اطمینان حاصل نماییم که برنامه های کاملی را برای برگزاری ایمن رویدادها در نظر گرفته ایم. دراین زمینه عجله ای نداریم و از راهنمایی متخصصان بهره می بریم.
سلامت همه برای ما اهمیت فراوانی دارد و جا دارد از میزبانان و برنامه ریزان مسابقات برای هماهنگی های برگزاری ایمن تشکر کنم. امسال رویدادهای فوق العاده ای پیش رو داریم که بزرگترین آنها بازی های المپیک و پارالمپیک و قهرمانی جهان است؛ بعد از آن رویدادهای هیجان انگیز و جدیدی را نیز در برنامه داریم. ما امید داریم که سال خوبی برای تکواندو رقم بخورد.
جلسه بعدی شورای فدراسیون جهانی تکواندو ۲۲ تا ۲۴ آوریل (۲ تا ۴ اردیبهشت ماه) به صورت حضوری و در سرایط قرنطینه برگزار می شود و در صورتی که شرایط برگزاری حضوری محقق نشود، ۲۱ آوریل (یکم اردیبهشت ماه) انجام می شود.1399/11/14
23:37:38
0.0 / 5
1162
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد