دفاع شخصی

قرعه كشی لیگ برتر جودو انجام شد

قرعه كشی لیگ برتر جودو انجام شد

مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر جودو باشگاههای کشور امروز پنجشنبه با حضور مسئولان فدراسیون و نمایندگان تیم ها انجام شد و طی آن تیم های حاضر در این رقابتها رقبای خودرا شناختند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این مراسم در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک با حضور آرش میراسماعیلی رئیس، سعید قمی به همراه وحید پوراسفندیار رئیس و دبیر سازمان لیگ جودو با ادای احترام به شهدای سلامت و عرض تسلیت درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند دو پیشکسوت فوتبال شروع شد.
برای حضور در این رقابتها تیم های تأسیسات ترخان نوشهر، نیروهای مسلح (یک و دو)، نفت مسجد سلیمان، هیأت جودو چناران، هیأت جودو سیدآباد، شهید شیخ الااسلام چالوس، شاهین، هیأت جودو قم، همدان، بسیج قم، اصفهان، خانه جودو ملک شهرری، خراسان رضوی، برق تهران، هیأت جودو البرز، شادلی ارومیه خوشگوار مشهد، و هیأت جودو خراسانی شمالی اعلام آمادگی کرده بودند.

بر اساس تصمیم مسئولان سازمان لیگ، ۱۸ تیم حاضر در فصل جدید رقابتهای لیگ برتر در دو گروه ۵ و دو گروه چهار تیمی مسابقات خودرا به صورت دوره ای در ملحق مقدماتی برگزار خواهند کرد. از هر گروه تیم های اول و دوم به مرحله بعدی راه پیدا می کنند. در مرحله دوم چهار تیم برتر گروه های A و B در یک گروه و تیم های اول و دوم گروه های C و D در گروه دیگر به صورت دوره ای به رقابت خواهند پرداخت. تیم های اول هر دو گروه مرحله دوم به صورت مستقیم به فینال خواهند رفت و تیم های دوم هم دیدار رده بندی را برگزار می کنند.
بر همین اساس قرعه کشی صورت گرفت که طی آن ۱۸ تیم حاضر در چهار گروه به این شرح انتخاب شدند:
گروه یک: نیروهای مسلح یک -برق تهران- هیأت جودو البرز- هیأت جودو البرز - هیأت جودو همدان - هیأت جودو چناران
گروه دو: نفت مسجد سلیمان - شادلی ارومیه - تأسیسات ترخان نوشهر - هیأت جودو خراسان شمالی - هیأت جودو قم
گروه سه: نیروهای مسلح دو-بسیج قم - هانه ملک شهرری - هیأت جودو سید آباد
گروه چهار: خوشگوار مشهد -شاهین تهران - هیأت جودو اصفهان - شهید شیخ الااسلام چالوس

1399/11/16
18:28:13
0.0 / 5
1025
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد