دفاع شخصی
رئیس فدراسیون جودو:

امیدوارم رای عادلانه ای صادر شود

امیدوارم رای عادلانه ای صادر شود

به گزارش دفاع شخصی آرش میراسماعیلی اظهار داشت: حضور 18 تیم در لیگ جودو بی سابقه بوده و به شکلی برای ما یک پیشرفت بزرگ به حساب می آید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رئیس فدراسیون جودو در مراسم قرعه کشی لیگ برتر اظهار داشت: امروز روز بزرگی در جودو کشور است. از سال قبل که ناجوانمردانه تعلیق شدیم به لطف زحمات شما کلیه برنامه های خودرا به صورت منظم اجرا کردیم. پیش از کرونا تمامی برنامه های آموزشی و مسابقاتی را اجرا کردیم. پس از کرونا نیز مطابق با شرایط پیش رفتیم.
وی افزود: امروز برای جودو ایران یک روز باارزش است و بعنوان خدمتگزار جودو ایران از تک تک شما عزیزان که برای بسط و گسترش جودو کشور تلاش می کنید. در شرایطی که از سال قبل برای جودو ایران بعنوان یک تعلیق ظالمانه مورد ظلم قرار گرفتیم و به صورتی خواستند جودو ایران را سرخورده کنند و شرایط سختی را برای جودو ایران تحمیل کردند. ولی ما با تلاش و زحمت شما، مربیان، داوران، رؤسای هیأت ها و همه جامعه جودو ایران از این تعلیق بعنوان یک فرصت استفاده کردیم و با نگاه ویژه به زیرساخت ها و پشتوانه سازی پرداختیم و تلاش ما چند برابر از سال های گذشته شد.
میراسماعیلی افزود: تا پیش از شیوع ویروس کرونا همه کارهای خودرا به بهترین شکل پیش بردیم. مسابقات لیگ سوپر لیگ، لیگ امید، برنامه های آموزشی و اردوها به صورت منظم پیش رفت. ولی از شروع اسفندماه که ورزش دنیا به صورتی تحت تاثیر کرونا قرار گرفت، ما هم برنامه های خودرا تغییر دادیم. هدف ما توجه به زیر ساخت ها و سنین پایه، پشتوانه سازی که سال ها حلقه مفقوده جودو ایران بوده و به صورتی گلخانه ای اداره می شد، اهتمام بر این بود روی این موارد کار نماییم که با تعطیلی باشگاه ها و فعالیت رشته های پربرخورد به سبب کرونا، این برنامه ها تخت شعاع قرار گرفت. اما ما به صورت آنلاین ها دوره های آموزشی را برگزار نماییم.
رئیس فدراسیون جودو با اعلان اینکه مجوز برگزاری لیگ را ستاندن کردیم افزود: مصمم شدیم سوپر لیگ را برگزار نماییم و امروز که شما اینجا هستید موجب افتخار ماست که ۱۸ تیم حاضر هستند و شاید به صورتی یک رکورد نسبت به سایر رشته های مشابه شمرده می شود و ما را مجاب می کند فعالیت و برنامه های خودرا بیشتر نماییم. حمایت خوبی از این تیم ها خواهیم داشت.
میراسماعیلی افزود: سلامتی جامعه جودو و شرکت کنندگان در لیگ اولویت اصلی ماست که با کمک شما و گرفتن تست های مورد نیاز بهترین شیوه برگزاری رقابتها را شاهد باشیم و اینجا باید از همکاری نیروهای مسلح و صور مجوز حضور در لیگ های جودو نیز تشکر می کنم و مانند سال های گذشته حضوری پرقدرت خواهند داشت. ضمن اینکه تیم های شهرستانی دغدغه ما هستند که برای حضور در لیگ تلاش نموده و با پتانسیل خود به میدان می آیند.
وی در مورد پرونده جودو ایران هم اظهار داشت: از سال قبل درگیر این مساله بودیم و به همراه فدراسیون، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، کمیته ای تشکیل دادیم و جلسات زیادی اجرا شد. نیت بر آن بود که شکایتی را در دادگاه حکمیت ورزش داشته باشیم و از حقاًنیت جودو ایران دفاع خوبی داشته باشیم. پرونده پیچیدگی های زیادی داشت و ۲۶ شهریورماه هیأت ما در این نشست ۹ ساعته شرکت داشت. دکتر سجادی و دکتر داورزنی شرایط دادگاه را مشاهده کرده و هیأت اعزامی ما به صورتی دادگاه را تحت تأثیر قرارداد.
تا کنون دو بار زمان اعلام رأی تمدید شده و این را ثابت می کند که تیم حقوقی و وکلای ما به خوبی از این حقانیت جودو ایران دفاع کردند و ما ان شالله منتظر هستیم و دعا می نماییم که رأی منصفانه و عادلانه ای را صادر شود که جودو ایران هم بتواند به عرصه بین الملل برگردد. اما کشور ما هر وقت مورد تحریم، تعلیق و محرومیت قرار گرفتید در طول این زمان ۴۲ ساله همیشه اهتمام بر این بوده پیشرفت ها مد نظر قرار گرفته شود و هر جا که خواستند ما را سرخورده کنند ما بیشتر پیشرفت کردیم و ما هم به تبعیت از کشورمان الگو برداری کردیم تا پیشرفت نماییم و امروز یکی از این پیشرفت هاست. از نخستین لیگی که خاطرم هست و بعنوان ورزشکار حضور داشتم حضور ذهن ندارم ۱۸ تیم شرکت کرده باشد.


منبع:

1399/11/17
17:07:01
0.0 / 5
923
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد