دفاع شخصی

ثبت دوپینگ پویا رحمانی در كشتی بازیهای ساحلی جهان م

ثبت دوپینگ پویا رحمانی در كشتی بازیهای ساحلی جهان م

کمیسیون انضباطی اتحادیه کمیته های ملی المپیک ضمن اعلام اینکه آزمایش دوپینگ پویا رحمانی نماینده وزن 90+ کیلوگرم ایران در بازی های ساحلی جهان سال 2019 در کشور قطر مثبت شده است، خواهان ضبط مدال طلای این کشتی گیر شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، آزمایش دوپینگ پویا رحمانی نماینده ایران در وزن ۹۰+ رقابت های کشتی ساحلی بازی های ساحلی جهان، مثبت شد و این کشتی گیر ضمن خارج شدن از رده بندی مسابقات می بایست مدال خودرا نیز به کمیته برگزاری بازگرداند.

بر اساس تصمیم کمیسیون انضباطی اتحادیه کمیته های ملی المپیک (ANOC)، رحمانی طبق قوانین این اتحادیه به نقض قوانین مبارزه با دوپینگ با بهره گیری از ماده ممنوعه (استنازول – هیدروکسی تانازول ۴ و B-۱۶) در نمونه دریافتی بود.

طبق اعلام کمیسیون انضباطی نتایج کسب شده این کشتی گیر مردوم است، مدال طلای کسب شده ضبط و پرونده تخلف این کشتی گیر به اتحادیه جهانی کشتی ارسال می گردد.

با توجه به اینکه فدراسیون کشتی بارها اعلام نموده است که مصمم به مبارزه با پدیده شوم دوپینگ است در این راه نام هر کشتی گیری که دوپینگ آن بطور قطع محرز شده باشد را رسانه ای خواهدنمود.1399/11/18
20:52:33
0.0 / 5
1033
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد