دفاع شخصی

احتمال اعزام جودوكاران پارالمپیكی به تركیه

احتمال اعزام جودوكاران پارالمپیكی به تركیه

رئیس انجمن جودوی نابینایان و کم بینایان از برگزاری مسابقات بین المللی جودو فروردین ماه به میزبانی ترکیه آگاهی داد و اظهار داشت: در صورتی جودوکاران پارالمپیکی به این تورنمنت اعزام می شوند که علاوه بر توزیع سهمیه، کلاس بندی پزشکی نیز در آن صورت گیرد.


علیرضا امینی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: امسال برای کسب سومین سهمیه پارالمپیک توکیو قرار بود جودوکاران به انگلستان بروند که به سبب تشدید بیماری کرونا این مسابقات از طرف فدراسیون جهانی لغو و به سال آینده موکول شد.
وی گقت: باتوجه به نامناسب بودن شرایط این کشور از نظر بیماری کرونا برای میزبانی این رویداد، برگزاری این مسابقات از طرف فدراسیون جهانی با پیشنهاد ترکیه به این کشور داده شد که البته هنوز مشخص نیست علاوه بر توزیع سهمیه پارالمپیک، کلاس بندی بین المللی نیز در تورنمنت ترکیه صورت گیرد.
رئیس انجمن جودوی نابینایان و کم بینایان اشاره کرد: در صورتی امکان حضور جودوکاران در این تورنمنت فراهم خواهد شد که به جز توزیع سهمیه، کلاس بندی بین المللی نیز همزمان صورت گیرد تا مشکلی برای اعزام جودوکاران به پارالمپیک توکیو نداشته باشیم.
وی افزود: هم اکنون دو جودوکار پارالمپیکی ما نیاز به کلاس بندی دارند و یک جودوکار برای کسب سهمیه باید رقابت کند. البته رضا خجسته پور شرایط خوبی برای کسب سهمیه دارد و در صورت اعزام به ترکیه، یکی از امیدهای ما برای مدال آوریخواهد بود.
وی درباره زمان و مکان برگزاری سومین اردوی جودوکاران پارالمپیکی، اظهار داشت: سومین اردوی جودوکاران قرار بود این هفته در کیش اجرا شود که به سبب محدودیت های جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا و عدم امکان برگزاری اردو در کیش، در ورزشگاه آزادی برپا خواهد شد، البته هنوز زمان برگزاری اردو معین نیست.
امینی در آخر از حضور تنها دو جودوکار پارالمپیکی در سومین اردوی آمادگی آگاهی داد و اظهار داشت: به سبب لطمه دیدگی مچ پای خجسته پور با صلاحدید پزشک، وی در سومین اردوی آمادگی حضور نخواهد داشت تا با استراحت و انجام کار فیزیوتراپی در وضعیت بهتری خودرا جهت شرکت در اردوی بعدی و تمرینات آماده کند.



1399/11/19
21:48:55
0.0 / 5
1275
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد