دفاع شخصی
مربی سازنده كاراته:

برگزاری لیگ در این شرایط شجاعانه بود

برگزاری لیگ در این شرایط شجاعانه بود

به گزارش دفاع شخصی کارشناس و مربی کاراته اظهار داشت: کاراته کاهای کرمانشاه در اغلب تیم های حاضر در لیگ ها حضور دارند و این نشان از پتانسیل بالای این رشته در استان دارد و افتخار ما پشتوانه سازی برای تیم ملی است.حمید فرهادی مربی سازنده کاراته کرمانشاه با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: برگزاری لیگ کاراته بهترین تصمیم فدراسیون در یک سال گذشته بود که با بررسی و برنامه ریزی دقیق و البته در بهترین زمان ممکن اتخاذ شد که باید از آن بعنوان یک تصمیم شجاعانه تعبیر کرد. مسابقاتی که سبب می شود پس از یک سال دوری از تاتامی، کاراته کاها رقابتهای خویش را از سر بگیرند. البته برای پیشبینی نتایج، تاثیر دوری از مسابقات و آمادگی کاراته کاها زود است و باید منتظر باشیم تا بازی ها شروع شود.
وی افزود: کرمانشاه با چهار تیم در لیگ برتر کاراته باشگاه های کشور حضور دارد که «دال» تیم باشگاه خود من است که تمام نفرات پرورش یافته این آکادمی در تیم های مختلف حضور دارند. همه اینها نشان از تلاش مربیان سازنده این استان در راه پیشرفت این رشته دارد. بسیاری از قهرمانان کرمانشاه مانند مهدی خدابخشی، علی مسکینی، سامان و احسان حیدری در ترکیب تیم دانشگاه آزاد هستند. من هم مربیگری آوای رزم را برعهده دارم.
فرهادی در مورد قرعه کشی رقابتهای سوپر لیگ هم اظهار داشت: هشت تیم حاضر در این مسابقات در دو گروه چهار تیمی قرار گرفتند که قرعه ها متعادل بود. در یک گروه دانشگاه و رعد قرار گرفتند و در گروه دیگر هم پاس ناجا و آوای رزم، ضمن اینکه چهار تیم جدید هم حضور دارند که تقریباً ناشناخته اند.
این مربی کاراته در انتها اظهار داشت: سال سختی را به لحاظ انتشار کرونا پشت سر گذاشتیم و همین مبحث روی باشگاه های ورزشی فشار مضاعفی بوجود آورده بود. با وجود تنگناهای اقتصادی و مشکلات مالی، تلاش کردیم شرایط حضور این کاراته کاها در لیگ را فراهم نماییم. استعدادهای زیادی در سطح استان داریم که در آینده به قهرمانان بزرگی برای کاراته ایران تبدیل خواهند شد.


منبع:

1399/11/24
23:09:39
0.0 / 5
852
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد