دفاع شخصی
بنا:

چون ایتالیا در كشتی فرنگی جایگاهی ندارد به جام پلیكونه نرفتیم

چون ایتالیا در كشتی فرنگی جایگاهی ندارد به جام پلیكونه نرفتیم

دفاع شخصی: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی دلیل اعزام نشدن فرنگی کاران ایران به تورنمنت ایتالیا را سطح فنی پایین این کشور اعلام نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد بنا در مورد برنامه های پیش روی تیم ملی فرنگی، اظهار داشت: شکر خدا شرایط بچه ها روز به روز بهتر می شود و با مساعدتی که فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر و حمید سوریان دارند اردوها به بهترین شکل در حال برگزاری است. هم بچه های آزاد و هم فرنگی در آرامش کامل و با رعایت اصول بهداشتی و قرنطینه تمرینات را ادامه می دهند و تا الان هم هیچ مشکلی برای بچه ها پیش نیامده است.

وی درباره دیدگاه کادرفنی کشتی فرنگی درباره رقابت های انتخابی این رشته اشاره کرد: از اول هم بحث بر این بود که از چند ماه پیش چرخه ای برای انتخاب نفرات تیم ملی در نظر گرفته شود. البته آن چرخه به خاطر کرونا بطور کامل اجرائی نمی گردد ولی ملاک و معیارمان را بر روی آخرین مسابقه برگزار شده که جام تختی سال قبل در شیراز و در کنارش لیگ برتر بود، قرار دادیم که نفراتی هم از لیگ انتخاب شده و به اردو آمدند. حدودا بیشتر نفراتی که لازم بوده و بهترین هستند در اردوی تیم ملی حضور دارند و اگر آن چرخه آغازش از جام تختی باشد، بچه ها تمرینات را ادامه می دهند. چند روز دیگر هم اعزام به تورنمنت اوکراین را در پیش داریم.

وی افزود: پس از آن نیز رقابت های کسب سهمیه و قهرمانی آسیا در قزاقستان را داریم. در خرداد جام پیتلانسکی جزو برنامه است که نفراتی که لازم است به این رقابت ها اعزام می شوند. در بیشتر اوزان دو به دو و بعضی وزن ها سه نفر اعزام می شوند و هر کسی بهتر باشد نفر ملی پوش ما خواهد بود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این پرسش که چرا این تیم از حضور در تورنمنت ایتالیا صرف نظر کرد، اظهار داشت: ما در مجموع بیشتر از کشتی آزاد که به هر دو جام اوکراین و ایتالیا می رود، کشتی گیر به اوکراین می بریم. ما به خاطر اینکه کشور اوکراین صاحب کشتی فرنگی است و اگر به خاطر مسائل کرونا کشتی گیر خارجی رغبت نکرد و زیاد از آن استقبال نکرد، می توانیم امیدوار باشیم که در مصاف با کشتی گیران اوکراینی محک خوبی بخوریم اما ایتالیا چون صاحب کشتی فرنگی نیست، اگر تیمی به خاطر کرونا نیاید طبیعتا مسابقه سطح پایین می شود و آورده ای برای ما ندارد. سال قبل قرار بود تورنمنت ایتالیا جزو رنکینگ حساب شود اما الان از رنکینگ المپیک خارج شده و تنها مسابقه رنکینک لهستان است که بچه ها را اعزام می نماییم.

منبع:

1399/11/26
12:31:12
0.0 / 5
706
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد