دفاع شخصی
پورحسن :

لیگ برتر ووشو با شرایط متفاوتی انجام شد

لیگ برتر ووشو با شرایط متفاوتی انجام شد

به گزارش دفاع شخصی ووشوکار تیم دانشگاه آزاد اظهار داشت: با پیروزی بر رقیب ملی پوش خود توانایی ام را برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی ثابت کردم.تارا پورحسن با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابتهای لیگ برتر با تلاش مسئولان فدراسیون در سطح بالایی اجرا شد. در طول چهار سالی که سابقه حضور در لیگ را دارم چنین نوع برگزاری را ندیدم. واقعاً شاهد رقابتهای متفاوتی نسبت به چند سال اخیر بودیم و به جرأت می توان گفت لیگ در اندازه های معتبرترین مسابقات بین المللی اجرا شد.
وی اضافه کرد: نکته مهم و بارز این دوره نظم حاکم بر رقابتها بود. بطوریکه همه چیز از قبل مشخص شود و کلیه برنامه همچون مسابقات و حتی اوزان در زمان تعیین شده برگزار شده و این مساله خیلی برای تیم ها و ووشوکاران اهمیت داشت.
ووشوکار تیم دانشگاه آزاد به سطح فنی مسابقات لیگ هم اشاره نمود و اضافه کرد: تقریباً تمام مدعیان تیم ملی ووشو در این دوره حضور داشتند. همین موضوع در کنار حضور جوانان با آتیه موجب شد رقابتهای سطح بالایی را شاهد باشیم. یک سو ما در تیم دانشگاه آزاد بودیم که با جوانان جویای نام وارد مسابقات شده بودیم و سوی دیگر سپاهان که نفرات ملی پوش حضور داشتند و همین موضوع جذابیت های لیگ را بالابرده بود.

پورحسن در مورد مبارزه با دریایی اظهار داشت: از زمانی که وارد مسابقات رده سنی بزرگسالان شده و در وزن ۷۰- کیلوگرم مبارزه کردم، با خانم دریایی رقیب جدی بودیم که چندین بار با هم مبارزات نزدیکی داشتیم. در رقابتهای کشوری سال ۹۸ همین شرایط پیش آمد که بعد از چند بار اعتراض طرفین در نهایت ایشان روی سکوی نخست ایستاد. ولی در این دوره من موفق شدم بدون حرف و حدیث و با اختلاف در دو راند پیروز از میدان خارج شوم.
پورحسن افزود: چند دوره مجوز حضور در اردوهای تیم ملی را کسب کرده ام و در روزهای آخر پیش از اعزام شانس حضور در مسابقات جهانی و آسیایی را از دست داده ام. با این پیروزی در لیگ خودرا ثابت کرده و امیدوارم بتوانم به هدفم که حضور در مسابقات قهرمانی جهان و کسب طلاست برسم.
پورحسن در مورد سوابق خود اظهار داشت: از چهار سالگی ورزش را آغاز نموده و از ۱۲ سالگی ووشو را به صورت حرفه ای آغاز نموده و با چند مربی کار کردم، ولی الان مربی من پدرم است. ۵ سال سابقه حضور در لیگ را دارم و تا کنون موفق به کسب مدال نقره مسابقات کشوری در رده جوانان و دو طلا و یک برنز در رده بزرگسالان نیز کسب کرده ام.


منبع:

1399/11/26
15:45:10
0.0 / 5
834
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد