دفاع شخصی
سرمربی تیم كاراته پاس ناجا:

بدون تمرین تیمی وارد سوپر لیگ می شویم

بدون تمرین تیمی وارد سوپر لیگ می شویم

سرمربی تیم کاراته پاس ناجا اظهار داشت: به علت شرایط کرونا موفق نشدیم تمرین تیمی داشته باشیم و در شروع مسابقات کار سختی برای شناخت بیشتر از نفرات خواهیم داشت.سرمربی تیم کاراته پاس ناجا با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه کرد: فدراسیون کاراته بعد از فراز و نشیب های زیاد بالاخره تصمیم به برگزاری رقابتهای سوپر لیگ گرفت که در وهله اول امیدوارم این رقابتها در کمال صحت و سلامت برگزار گردد. با عنایت به این که گفته می شود در حال ورود به موج جدیدی از انتشار کرونا هستیم، ان شاءالله که مشکلی برای کسی پیش نیاید.
وی افزود: تیم پاس هم مانند سال های گذشته یکی از مدعیان اصلی کسب سکوی نخست است. نسبت به سال قبل تغییراتی در ترکیب تیم داشتیم و در فصل جدید در خدمت برخی کاراته کاها نیستیم و نفرات جدیدی را جذب کردیم. البته نفرات عنوان داری نیستند، ولی جوانان جویایی نامی جذب کردیم.
کتیرایی اضافه کرد: جوانانی که در ترکیب داریم، سخت به دنبال فرصت هستند تا توانایی خویش را به نمایش بگذارند، خیلی امید دارم که در فصل پیش رو شاهد مسابقات خوب، سطح بالا و البته جوانمردانه باشیم و اعضای تیم ما هم در این بین بتوانند مسابقات با کیفیتی را به معرض نمایش گذاشته و خویش را ثابت کنند. معتقدم در مسابقات آتی جهانی و آسیایی از نفرات پاس بیشتر خواهید شنید.
سرمربی تیم کاراته پاس ضمن اشاره به بی تمرینی تیم ها عنوان کرد: این شرایطی یکسان برای همه تیم هاست. در واقع از سال قبل که به علت شرایط کرونا لیگ نیمه کاره رها شد، تا کنون شرایط تمرین تیمی وجود نداشته و اصلاً نتوانستیم شرایطی فراهم نماییم تا کاراته کاها را دور هم جمع کرده و یک تمرین گروهی داشته باشیم. کاراته کاها در این زمان به تمرینات انفرادی متناسب با امکانات در اختیار شهرستان محل سکونت خود مشغول بودند. فقط امیدوارم با آمادگی خوبی به مسابقات بیایند.
سرگروه سابق تیم ملی کاراته در انتها اظهار داشت: اگر می توانستیم شرایط تمرینات اردویی و گروهی را فراهم نموده، آن وحدت و انسجام تیمی شکل می گرفت خیلی مفید بود، ولی اعضای تیم ما از شهرستان های مختلف بودند و به علل مختلف که مهم ترین آن کرونا و خطرات در ارتباط با آن بود، نتوانستیم تمرینات تیمی داشته باشیم. به هر حال با اولویت قراردادن سلامتی کاراته کاها بدون تمرین گروهی وارد مسابقات می شویم. البته به صورت تلفنی در ارتباط بودم اما اینکه بتوانیم در تمرین آمادگی آنها را برای حضور در مسابقات محک بزنیم، نداشتیم.

1399/11/27
21:39:20
0.0 / 5
1131
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد