دفاع شخصی
میراسماعیلی در استان گلستان:

از داخل ایران به دادگاه حكمیت ورزش برای محرومیت سیگنال می دهند

از داخل ایران به دادگاه حكمیت ورزش برای محرومیت سیگنال می دهند

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون جودو اظهار داشت: رای شکایت ما از فدراسیون جهانی از طرف دادگاه حکمیت ورزش به زودی اعلام می شود، ولی متاسفانه تعدادی از داخل نمی خواهند جودو به رویدادهای بین المللی بازگردد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، آرش میراسماعیلی که در مجمع انتخاباتی هیات جودو گلستان صحبت می کرد ضمن بیان مطلب فوق اضافه کرد: هشتم اسفندماه رأی دادگاه اعلام خواهد شد و ما با تمام دفاعیه خوبی که در دادگاه داشتیم متأسفانه از داخل ایران سیگنال هایی را به دادگاه ارسال می کنند تا جودوی ایران تعلیق شود! این لکه ننگی است بر پیشانی آنهایی که مقابل ورزش کشورمان تلاش می کنند.
رئیس فدراسیون جودو افزود: جودو برای آرش میراسماعیلی و شخص خاصی نیست، جودو برای کل مردم ایران عزیز است. ما میهمان هستیم و این صندلی ها به کسی وفا نکرده است، اما ننگ بر آنهایی که در رشته های مختلف مقابل ورزش فعالیت می نمایند.
وی درباب مجمع گلستان هم اظهار داشت: از اینکه در مجمع حضور پیدا کردید تشکر می کنم، همه ما اعضای یک خانواده هستیم، همیشه اختلاف سلیقه وجود داشته و ما باید به یکدیگر احترام بگذاریم. همه ما دلسوز و عاشق جودو هستیم، جودو برای همه ما اهمیت زیادی دارد. استاد میقانی همیشه مثل برادر کنار من بوده است. هفته پیش در فدراسیون کنار ما بود و دلسوز استان هستند. ایشان همیشه کمک حال من بوده است.
میراسماعیلی اضافه کرد: آقای نودهی نباید رأی امروز را مغرضانه در نظر بگیرند، چون جودوی استان ضرر می کند. اگر انتقادی دارید باید سازنده باشد. این خانواده که کنار هم هستند این اختلاف را کنار بگذارید. من در بعضی از استانها که حضور داشتم همدلی را به خوبی دیدم اما این همدلی را اینجا ندیدم. همین اختلافات است که جودو استان نتوانسته پیشرفت کند. من از آقای میقانی می خواهم بعنوان بزرگ استان پیش قدم و موجب آشتی شود. کسی حق بی احترامی کردن به کسی را ندارد و با همدلی موجب پیشرفت جودو استان شوید.
میراسماعیلی با اعلان اینکه فدراسیون از میقانی حمایت می کند، گفت: بزرگان جودو تلاش کنند تا جودوی استان موفق شود. ما از بیرون تحت فشار هستیم شرایط را برای ما پیش آورده اند، رئیس یک هیئت قبل، مطالبی را اعلام می کند که رسانه های معاند بازتاب داده می شود. پس شما کنار ما باشید و اختلافات را حل کنید. این مسائل چیزی نیست جمع نشود. نتانیاهو دشمن خارجی است و تکلیفش روشن است. اما دشمنان داخلی تکلیفشان روشن نیست و برای تعلیق جودو به دادگاه حکمیت ورزش سیگنال می دهند.
رئیس فدراسیون جودو در آخر اظهار داشت: من همین جا به نودهی باید بگویم به اتفاقات امروز به چشم پیشرفت نگاه کند. متأسفانه حرف های داخل را به خارج از ایران منتقل می کنند تا رأی دادگاه مقابل جودو ایران باشد. بازیکن را تحریک می کنند این رفتارها خیانت به کشور است. این اختلافات مسائلی نیست که از هم دیگر دلگیر شویم، در ظرف همین یک ماه گذشته تعداد زیادی از عزیزان را از دست داده ایم اینکه بخواهیم دشمنی نماییم اصلاً ارزشی ندارد، ما از یک لحظه دیگر خبر نداریم پس کنار یک میز دور هم باشیم و اختلاف نظرها را حل نماییم.


منبع:

1399/11/28
21:28:13
0.0 / 5
1205
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد