دفاع شخصی

آغاز جام نقش جهان تكواندو با پیروزی شهرداری ورامین

آغاز جام نقش جهان تكواندو با پیروزی شهرداری ورامین

به گزارش دفاع شخصی رقابت های لیگ دسته اول تکواندو باشگاه های کشور (جام نقش جهان) با برتری شهرداری ورامین و خانه ورزش محلات در سالن خانه تکواندو شروع شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مسابقات لیگ دسته اول تکواندو باشگاه های کشور با حضور ۵ تیم بامداد امروز پنجشنبه شروع شد و تا عصر فردا جمعه ادامه خواهد داشت. در مهم ترین بازی هفته نخست دو تیم مقاومت و شهرداری ورامین به مصاف هم رفتند که در انتها این شاگردان پیام خانلرخانی بودند که موفق به کسب پیروزی۶ بر۲ شدند.
سید مهران قوام، احمدرضا مختاری،، نیما نوروزی، پوریا عرفانیان، عرفان بزرگی، علیرضا نظری ۵ تکواندوکار پیروز شهرداری ورامین بودند. برای مقاومت هم محمدرضا محبی و امیرحسین خانلو موفق به کسب پیروزی شدند.
در دیگر دیدار هفته نخست خانه ورزش محلات در پیکار با شهرداری انزلی صاحب پیروزی۵ بر ۳ شد. در این دیدار سعیداحسانی، سید ایمان موسوی، مبین میرزایی، متین امیرمحمدی و محمد جواد رضایی برای ورزش محلات و آرین سلیمی، میلاد صادقی و آرین ابراهیم زاده برای شهرداری انزلی صاحب پیروزی شدند.
در ادامه این مسابقات و از هفته دوم مقاومت به دیدار خانه ورزش محلات می رود و شهرداری ورامین و هیأت تکواندو نوشهر با هم پیکار می کنند.


1399/11/30
21:37:32
0.0 / 5
877
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد