دفاع شخصی
آغاز اردوی كشتی گیران ناشنوا بعد از یكسال دوری از تمرینات

علیرضا رضایی: به دنبال كسب سكو در جهانی تركیه هستیم

علیرضا رضایی: به دنبال كسب سكو در جهانی تركیه هستیم

به گزارش دفاع شخصی رئیس انحمن کشتی ناشنوایان از شروع اردوی کشتی گیران ناشنوا پس از یکسال دوری از تمرینات در اسفندماه آگاهی داد و اظهار داشت: تلاش بر این است که در مسابقات جهانی ترکیه در بخش آزاد و فرنگی روی سکو قرار بگیریم.


علیرضا رضایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: اولین اردوی کشتی گیران ناشنوا جهت شرکت در مسابقات جهانی ترکیه در بخش فرنگی از یکم تا ۱۰ اسفند در سنندج و در بخش آزاد از ۱۳ اسفند در تهران برگزار می شود.
وی اظهار داشت: چون کشتی گیران مدت یکسال از اردوی تمرینی دور بودند، نخستین اردو بمنظور شناسایی کشتی گیرانی است که سال قبل در قهرمانی کشور شرکت کردند تا از بین آنها بتوانیم بهترین ها را برای تیم ملی گزینش نماییم.
رضایی تعداد کشتی گیران دعوت شده در نخستین اردوی آمادگی کشتی آزاد را ۵۰ نفر و کشتی فرنگی را بیش از ۳۰ نفر عنوان نمود و اظهار داشت: پس از شناسایی کشتی گیران منتخب، اردوی اصلی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از سال جدید شروع خواهد شد.
وی پیرامون این پرسش که چقدر امید به کسب سکو در جهانی ترکیه دارید، اشاره کرد: هدفدگذاری اصلی ما آماده سازی بهترین تیم برای جهانی ترکیه و قرار گرفتن بر روی سکو است، برای دستیابی به این هدف باید برنامه ریزی منسجم و مدونی داشته باشیم تا یکسال دوری از تمرینات را جبران نماییم.
رضایی در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا زمان کافی برای آماده سازی تیم تا خرداد سال آینده دارید یا خیر؟ اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام شده از نظر زمانبندی مشکل خاصی برای آماده سازی تیم نداریم و اگر هدفمند حرکت نماییم، بهترین تیم را راهی ترکیه خواهیم کرد.
منبع:

1399/12/01
23:53:17
0.0 / 5
808
تگها: تیم , شركت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد