دفاع شخصی

سوت شروع لیگ بوكس پس از ۱۱ سال

سوت شروع لیگ بوكس پس از ۱۱ سال

دفاع شخصی: رقابت های لیگ برتر بوکس ایران بعد از 11 سال تعطیلی، امروز به میزبانی شهرستان اراک و با پیروزی مدعیان شروع شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، امروز (دوشنبه) چهارم اسفند ۱۳۹۹ رقابت های لیگ برتر بوکس مردان ایران یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی، بعد از ۱۱ سال تعطیلی در سالن ۲ هزار نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد شهرستان اراک شروع شد که مدعیان کسب عنوان قهرمانی مقابل حریفان خود پیروز شدند.
در مسابقات امروز دو دیدار از گروه الف رقابت ها انجام شد که تیم هیات بوکس کرمانشاه ۵ - ۳ تیم خدمات خودرویی قبادی اردبیل را شکست داد و در دومین مسابقه، تیم شهید همت تهران به مصاف بیمه حکمت رفت که با حساب ۶ - ۲ نتیجه را واگذار کرد.
تیم های گروه اول:
۱- باران پل اراک
۲- خدمات خودرویی قبادی اردبیل
۳- بیمه حکمت تهران
۴- شهید همت تهران
۵- هیات بوکس کرمانشاه
اما در دیگر مسابقه امروز که از گروه ب برگزار شد، تیم پلیمر خلیج فارس (لرستان) بعنوان یکی از جدی ترین مدعیان کسب عنوان قهرمانی، ۸ - صفر تیم پیشتازان اکو خراسان رضوی را به آسانی شکست داد. تیم صبا نور گروس کردستان هم ۶ - ۲ واریان جهرم فارس را مغلوب خود کرد.
تیم های گروه دوم:
۱- پلیمر خلیج فارس (لرستان)
۲- هیات خوزستان
۳- پیشتازان اکو خراسان رضوی
۴- صبانور گروس کردستان
۵- واریان جهرم فارس
این مسابقات به صورت متمرکز در استان مرکزی و به میزبانی شهرستان اراک پیگیری می شود. فردا نیز چهار دیدار از گروه الف و ب انجام خواهد شد.
در آخر مرحله گروهی، تیم های اول و دوم هر گروه راهی مرحله نیمه نهایی شده و روز شنبه هفته آتی به صورت ضربدری مقابل هم قرار می گیرند. مسابقات رده بندی و فینال هم روز یکشنبه هفته آتی برگزار می شود.
منبع:

1399/12/05
18:43:33
0.0 / 5
954
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد