دفاع شخصی
مسئول مسابقات فدراسیون بوكس:

تلاش می نماییم درسال ۱۴۰۰ به استانداردهای فدراسیون جهانی بوكس برسیم

تلاش می نماییم درسال ۱۴۰۰ به استانداردهای فدراسیون جهانی بوكس برسیم

مسئول مسابقات فدراسیون بوکس اظهار داشت: تلاش می نماییم در برگزاری مسابقات سال 1400 به استانداردهای بین المللی فدراسیون جهانی بوکس برسیم.علیرضا عباسی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: شیوع بیماری کرونا، تمام فعالیت ها در کشور و جهان را، همچون کارهای ورزشی را تحت شعاع قرار داد و سبب شد تا برنامه ها و تقویم مسابقات طرح شده از طرف فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران متوقف شود.
وی اضافه کرد: در صورت کنترل بیماری و کاهش آن در کشور، سال ۱۴۰۰ تلاش فدراسیون بوکس ایران برای این است تا آن جایی که بتوانی و امکانات به ما اجازه دهد اهتمام نماییم استانداردهای یک مسابقه با کیفیت را در تمام زمینه ها رعایت نماییم و با این روند، خودمان را به استانداردهای جهانی و بین المللی که از طرف فدراسیون بوکس جهانی تدوین می شود، نزدیک نماییم.
مسئول مسابقات فدراسیون بوکس اشاره کرد: به همین دلیل باید تلاش و کوشش نماییم تا بتوانیم برنامه ریزی هایمان با رعایت قوانین و مقررات فدراسیون جهانی بوکس تدوین و تنظیم شود تا مسابقات از سلامت و کیفیت بهتری برخوردار شود.
عباسی در مورد انتخاب اراک بعنوان میزبان این رقابت ها اشاره کرد: با تلاش و فعالیتی که در هیأت بوکس استان مرکزی وجود دارد، درخواست میزبانی این رقابت ها از جانب رئیس این هیأت به فدراسیون رسید و به سبب حسن توجهی که رئیس و دبیر فدراسیون بوکس به این استان دارند، با این درخواست موافقت شد.
می توان در آینده شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در اراک باشیم
وی افزود: به دنبال این موافقت از طرف فدراسیون بوکس، به اتفاق دبیر فدراسیون مأمور شدیم تا از امکانات، تجهیزات فضای محل مسابقه و تمرین، محل اسکان ورزشکاران و… بازدید نماییم. در این بازدید به این نتیجه رسیدیم، که آنچه لازمه برگزاری یک مسابقه خوب و استاندارد است در اراک مهیا است. به نحوی که حتی می توان در آینده شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در شهر اراک باشیم.
عباسی افزود: البته برگزاری مسابقات با استانداردهای جهانی می تواند قدم مثبتی باشد، برای توسعه ورزش بوکس در کشور و برگزاری خوب با کیفیت این مسابقات در اراک، سبب می شود تا سال آینده بتوانیم مراحل بعدی این لیگ را ادامه دهیم و در کنار آن دیگر مسابقات را در رده های مختلف سنی برگزار نماییم. برگزاری مسابقات در خارج از تهران و شهرستانها در توسعه ورزش بوکس و کشف و شکوفایی استعدادها نقش انکار ناپذیر دارد.
گفتنی است رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از روز چهارم ماه جاری با شرکت ۱۰ تیم در سالن ۲ هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک در حال برگزاری است.

1399/12/06
22:04:57
0.0 / 5
1240
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد