دفاع شخصی

خروجی مهم جلسه سازمان تیم های ملی كاراته

خروجی مهم جلسه سازمان تیم های ملی كاراته

دفاع شخصی: تیم ملی کاراته ایران با ۱۰ کاراته در اولین دوره از لیگ های جهانی در سال ۲۰۲۱ به روی تاتامی می رود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، اولین دوره از لیگ های جهانی کاراته در سال ۲۰۲۱ با حضور ۵۳۲ کاراته کا از ۶۸ کشور طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ اسفندماه در شهر استانبول برگزار می شود و تیم ملی ایران با ۱۰ کاراته کا در دو بخش مردان و زنان جهت حضور در این مسابقات راهی ترکیه می شود.
نخستین جلسه سازمان تیم های ملی عصر دوشنبه در محل فدراسیون کاراته با حضور کادر فنی تیم های ملی برگزار و در انتها حضور تیم ملی در رقابتهای کاراته وان استانبول حتمی شد.
بر همین اساس تیم ملی کاراته با ترکیب سارا بهمن یار، طراوت خاکسار، شیما آل سعدی و رزیتا علیپور در بخش بانوان و ذبیح الله پورشیب، امیر مهدی زاده، علی اصغر آسیابری، بهمن عسگری، صالح اباذری و سجاد گنج زاده هم در بخش بانوان به رقابتهای کاراته وان استانبول اعزام می شود.
طبق آخرین اطلاعات ثبت شده بر روی سایت رسمی این مسابقات وزن ۷۵- کیلوگرم مردان با ۵۸ کاراته کا بیشترین شرکت کننده را دارد. اسپانیا با ۳۲ کاراته کا بیشترین تعداد شرکت کننده را در بین همه کشورهای حاضر در این دوره دارد. روسیه با ۳۱ و ترکیه با ۲۹ کاراته در ردیف های بعدی قرار دارند.


منبع:

1399/12/07
12:27:48
0.0 / 5
828
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد