دفاع شخصی

الهامی قرارداد حرفه ای جدید امضا كرد

الهامی قرارداد حرفه ای جدید امضا كرد

دفاع شخصی: سرگروه سابق تیم ملی کاراته در حالی برای برگزاری 6 مبارزه با سازمانی جدید قرارداد بست که زمان دیدار تکراری مبارزه قبلی نیز مشخص شده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مازیار الهامی که پس از کناره گیری از تیم ملی کاراته، وارد دنیای حرفه ای شده، هشتم آذرماه در قالب مسابقات «NFG» به مصاف «پاول» بلاروسی رفت و با اشتباه داوری باخت و کمربند قهرمانی را از دست. وی پس از این مبارزه به اشتباهات داوران اعتراض کرد و مورد قبول قرار گرفت.
سازمان فوق زمان برگزاری دیدار تکراری این مبارزه را «آگوست» ۲۰۲۱ (مردادماه ۱۴۰۰) اعلام نموده است و الهامی و این رزمی کار حرفه ای یک دفعه دیگر در قفس NFG بر سر کمربند قهرمانی مبارزه خواهند کرد.
از سوی دیگر الهامی برای برگزاری شش دیدار با سازمان WIRLD COBAT GAIMZ به توافق رسیده و مقرر است شش مبارزه در این سازمان انجام دهد.
الهامی در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: بعد از اعلام رسمی زمان تکرار بازی قبلی از طرف سازمان NFG مشخص شد که حق با من بوده و داور اشتباه بزرگی انجام داده است و به تمام حرف و حدیث ها خاتمه داد. تمرینات بسیار خوبی را بعد از بازگشت از بلاروس آغاز نموده ام. روی فنون خاک و جوجیتسو تمرکز کرده دارم و ان شاءالله در مبارزه بعدی نتیجه بهتری خواهم گرفت.
وی افزود: در سازمان جدید سطح فنی بالا و مسابقات سختی تری پیش رو دارم. نخستین مبارزه من در این سازمان ۲۱ فروردین ماه است و تلاش دارم به ارائه مبارزه ای سطح بالا همچنان پرچمدار خوبی برای ورزش های رزمی ایران باشم.منبع:

1399/12/08
12:58:47
0.0 / 5
1012
تگها: تیم , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد