دفاع شخصی

تاسیس دبیرخانه آموزش جودوی آسیا در تهران

تاسیس دبیرخانه آموزش جودوی آسیا در تهران

به گزارش دفاع شخصی ملی پوش سابق جودوی ایران از همکاری خود با محمد درخشان رئیس کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا اطلاع داد و اظهار داشت: مقرر است در اولین گام دبیرخانه این کمیسیون به زودی در تهران آغاز به کار کند.


مسعود خسروی نژاد در گفتگو با ایسنا، درباره همکاری با محمد درخشان رئیس سابق فدراسیون جودو و رئیس کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا، اظهار نمود: طی چند جلسه مختلف و ساعت ها گفتگو، مباحث بسیار خوبی در ارتباط با شرایط جودو در آسیا و همین طور مسایل بین المللی جودو عنوان شد و ایشان نیز مانند همیشه نظرات بسیار عالی و راهگشایی را درباره وضعیت جودو و راه های پیشرفت این رشته در ایران و آسیا بیان کرد.
مربی سابق تیم ملی جودو، با بیان این خبر که مقرر است بزودی دبیرخانه کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا در تهران تاسیس شود، اظهار داشت: ایجاد این دبیرخانه در ایران اساسا نقش مهمی در جایگاه جودوی ایران در آسیا و جهان خواهد داشت و ایران را در بحث آموزش جودوی آسیا در جایگاه ویژه ای قرار خواهد داد. برمبنای پیشنهادی که آقای درخشان داشت قرار شد بنده نیز در کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا و دبیرخانه آن در تهران همکاری داشته باشم که امیدوارم بتوانیم به رشد و توسعه هر چه بیشتر جودو در ایران و آسیا کمک نماییم. درباره مکان این دبیرخانه در تهران نیز بررسی های لازم انجام شده و بزودی مشخص خواهد شد.
وی درباره شرح وظایف این دبیرخانه، اشاره کرد: برمبنای رسالتی که کمیسیون آموزش اتحادیه جودوی آسیا بر عهده دارد، این دبیرخانه در مباحث آموزشی مربوط به مربیان کشورهای مختلف، برگزاری کلاس های آموزشی و ارائه مدارک معتبر بین المللی و همین طور مراتب دریافت دان جودو و... فعالیت خواهدنمود.
خسروی نژاد با اشاره به جایگاه محمد درخشان بعنوان رئیس کمیته آموزش اتحادیه تکواندوی آسیا در قاره کهن و فدراسیون جهانی جودو، اظهار داشت: درخشان همیشه نگاه ملی به جودوی ایران داشته و دغدغه ای جز کمک به پیشرفت جودوی ایران نداشته است. امیدوارم با برنامه های بسیار خوبی که پی ریزی شده بتوانیم گام های خوبی برای کمک به جودوی ایران و آسیا برداریم و در امتداد آموزش های نوین در جودو حرکت نماییم.

منبع:

1399/12/09
14:46:46
0.0 / 5
897
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد