دفاع شخصی
با رای دادگاه حكمیت ورزش؛

جودو ایران پس از یك سال رفع تعلیق شد

جودو ایران پس از یك سال رفع تعلیق شد

دادگاه حکمیت ورزش پس از سه بار تعویق برای اعلام رای پرونده شکایت فدراسیون جودو ایران، در نهایت رای به نفع ایران صادر کرد و تعلیق را رفع کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، دادگاه حکمیت ورزش امروز دوشنبه ۱۱ اسفندماه با ارسال نامه ای به تهران رأی به نفع ایران صادر کرد تا در نهایت تعلیق جودو ایران برداشته و پرونده شکایت ایران از فدراسیون جهانی بسته شود.
فدراسیون جهانی جودو سال قبل پس از مسابقات جهانی حکم به تعلیق جودو ایران داده بود. بعد از آن فدراسیون جودو ایران مبادرت به شکایت از فدراسیون جودو جهانی به دادگاه حکمیت ورزش نمود.
این دادگاه نیز درباره رسیدگی به پرونده شکایت جودو ایران مقابل فدراسیون جهانی ۲۶ شهریورماه تشکیل جلسه داد و سپس دادگاه به دو طرف فرصت یک ماهه داد تا با یکدیگر به توافق برسند اما در این مهلت تعیین شده بین دو فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی جودو توافقی صورت نگرفت.
بعد از آن دادگاه حکمیت ورزش با ارسال ایمیلی اعلام نمود که پس از بررسی پرونده ۲۹ ژانویه رأی نهایی را صادر می کند که این کار صورت نگرفت و زمان ۲۶ فوریه (هشتم اسفندماه) برای آن اعلام گردید که بازهم به تعویق افتاد.
در نهایت امروز رأی به نفع ایران صادر شد.

1399/12/13
22:43:36
0.0 / 5
813
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد