دفاع شخصی
در نشست چهارساعته انجام شد؛

اعمال نظرات وزارت ورزش در لایحه پایانی دفاع از پرونده جودو

اعمال نظرات وزارت ورزش در لایحه پایانی دفاع از پرونده جودو

به گزارش دفاع شخصی لایحه دفاعی و پایانی پرونده جودو ایران كه ملاك تصمیم گیری در دادگاه عالی حكمیت ورزش است در نشستی چهارساعته با حضور مهدی علی نژاد بررسی و نظرات وزارت ورزش در آن اعمال شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، ۲۶ شهریورماه زمان مقرر دادگاه عالی ورزش (CAS) برای تشکیل جلسه و رسیدگی به پرونده جودو ایران است که فعلاً مهر محرومیت تعلیقی روی آن زده شده است.
بر همین اساس بررسی و تکمیل آخرین لوایح دفاعی ایران در این نشست ازچندی پیش شروع شد تا اعضای تیم دفاع کننده ایران بتوانند حضوری «دست پُر» در لوزان سوئیس داشته باشند.
در همین رابطه آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو نشست هایی با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک داشته است. نشست اخیر در ارتباط با پرونده جودو و بررسی لایحه پایانی دفاع از آن هم با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش برگزار گردید.
در این نشست که با حضور وکیل ایران در پرونده جودو همراه بود، بررسی های تکمیلی روی لایحه دفاعی و پایانی انجام و با اعمال نظرات وزارت ورزش، این لایحه برای ارسال به CAS نهایی شد.
آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در این جلسه که ۴ ساعت ادامه داشت، با توضیحات وکیل پرونده، آخرین لایحه دفاعی ایران بررسی و بازنگری شد، تکمیل آن با لحاظ کردن موارد موردنظر وزارت ورزش انجام و برای عرضه به دادگاه عالی ورزش تکمیل و نهایی شد.
وی در مورد لایحه دفاعی و مسائل مطرح شده در آن هم خاطرنشان کرد: طرف مقابل ایران در پرونده جودو ادعاهایی را مطرح کرده که بر مبنای آن تصمیم به تعلیق گرفته شد در صورتی که از نظر ما این تعلیق ناعادلانه بود، علل و شواهد ایران در خصوص ناعادلانه بودن تصمیم اتخاذ شده در این لایحه پایانی موردتاکید قرار گرفته است.
رئیس فدراسیون جودو با یادآوری اینکه بیشتر از ۹ ماه از تعلیق جودو ایران می گذرد، تصریح کرد: به خاطر این تصمیم ناعادلانه و از دست رفتن فرصت بسیاری از اعزام ها و حضور در میادین بین المللی، جودو ایران متحمل خسارت های زیادی شده است. این هم جزو مواردی است که در لایحه دفاعی به آن تاکید کرده ایم.
به گفته میراسماعیلی، در لایحه پایانی ایران برای دفاع در پرونده جودو، بر لغو جودو ایران و ابطال تصمیم اتخاذ شده توسط فدراسیون جهانی تاکید کرده ایم.
وی با اشاره به اینکه دادگاه عالی بین المللی ورزش ۲۶ شهریورماه برای رسیدگی به پرونده جودو ایران تشکیل جلسه می دهد، اظهار داشت: لایحه پایانی باید تا پیش از این تاریخ در اختیار CAS قرار بگیرد. فرصت زیادی داریم اما تلاش می نماییم تا دو سه هفته آینده اقدام لازم برای ارسال لایحه صورت گیرد.
رئیس فدراسیون جودو با ابراز امیدواری از پیروزی جودو ایران در نشست تعیین دادگاه عالی ورزش اظهار داشت: البته نتیجه دادگاه همان روز تشکیل مشخص نمی گردد. چند روز زمان می برد تا نتیجه نهایی اعلام رسمی شود.


منبع:

1399/04/09
13:39:55
5.0 / 5
1903
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد